Zwycięzca WOTORE zawalczy na gali THE WAR 5! Znamy wszystkich uczestników turnieju

Fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2023, 10:33
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Na ostatniej prostej obsadę turnieju indywidualnego na gali THE WAR 5 zasila Dominik Owsiany – zwycięzca Wotore 4 oraz uczestnik programu telewizyjnego Chojrak. 23-letni zawodnik zastąpi Dawida „DREDZIKA” Gurtowskiego, który musiał się wycofać.

– Kocham adrenalinę i kocham walkę. Chcę wygrać ten turniej! – mówi Dominik Owsiany. – Zawsze czuję się faworytem i zawsze wychodzę do walki, żeby wygrać. Przed startem w turnieju THE WAR 5 czuję się bardzo mocny i jestem zadowolony, że trafiła mi się kolejna świetna okazja. Czy moja technika poradzi sobie z siłą rywali? Oczywiście, że tak! – kończy pewny siebie fighter.

Owsiany to zawodnik, który toczył pojedynki zarówno w kickboxingu, jak i MMA oraz na gołe pięści. W tej ostatniej formule zwyciężył turniej WOTORE 4, w którym pokonał Arkadiusza Jędraczkę, Kamila Heberleina oraz Jakuba Ozgę. Wszystkie starcia wygrał już w pierwszej odsłonie.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Znamy całą obsadę turnieju The War 5!

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Lista uczestników turnieju:

1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)
7. Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments