Denis Załęcki zapowiada turniej The War 5! „Inne będą się przy tym chować. Nie będzie słabego ogniwa”

Fot. The War
Opublikowane 3 maja 2023, 09:29
przez Przemek Krautz
5
3
Jeden komentarz

Denis Załęcki zabrał głos przed piątkową galą The War 5. Organizacja popularnego freak fightera powraca z kolejnymi brutalnymi pojedynkami.

Tradycyjnie na kibiców czeka turniej oraz walki grupowe, których nie możemy oglądać w żadnej innej federacji. To właśnie starcia 3vs3 wzbudzają największe emocje i zainteresowanie kibiców. Zawodnicy w tych pojedynkach nie kalkulują, tylko chcą jak najszybciej i najbrutalniej rozprawić się z rywalami. Już w ten piątek zobaczymy kolejną walkę grupową, w której „Młode Gliwice” zmierzą się z „Jamnikami”.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Denis Załęcki zapowiada The War 5

Jeśli chodzi o 8-osobowy turniej, zobaczymy takich zawodników jak zwycięzca WOTORE 4 Dominik Owsiany czy „Sołi”, który już raz dotarł do finału, jednak był zbyt porozbijany, żeby w ogóle podjąć walkę. Ponadto pojawi się kilka nowych twarzy, jednak szef organizacji zapewnia, że każdy z nich pokaże w klatce charakter.

Przy okazji wywiadu w studio FANSPORTU TV Załęcki oświadczył, że turniej The War 5 będzie znacznie lepszy od tych, jakie możemy oglądać na innych galach:

– The War będzie 5 maja w Gliwicach. Bilety do zakupienia zaczynają się od 100 złotych. Jak chcecie oglądać walki 3vs3, to zapraszam. Będzie walka grupowa kibiców Piasta Gliwice, typowo sama w stójce z dobijaniem w parterze, czyli typowa ulica. Będzie bardzo mocny turniej. Będzie 8 osób, tam słabego ogniwa nie będzie. Każdy będzie mocny. Będzie turniej taki, że te inne wszystkie to się będą przy tym chować. Małe rękawice, walki w K-1 plus łokcie i uderzenia głową.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Bilety dostępne w serwisie eBilet

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dami
Dami
1 miesiąc temu

nie będzie słabego ogniwa , chyba ze będziesz brał udział .