Denis Załęcki zaprasza na galę The War 5: „To może być trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko”

Fot. The War/YouTube
Opublikowane 4 maja 2023, 08:35
przez Przemek Krautz
1
8
Brak komentarzy

Kolejna edycja The War zbliża się wielkimi krokami. Już dzisiaj odbędzie się oficjalne ważenie, a jutro czeka na nas emocjonujący turniej i walki grupowe.

Podobnie jak na poprzednich galach, również i tym razem 8 zawodników będzie mierzyć się ze sobą o nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Zawalczą oni na zasadach K-1 + łokcie i uderzenia głową. W starciach turniejowych nie zobaczymy też parteru.

O 50 tysięcy złotych zawalczą tacy zawodnicy jak zwycięzca WOTORE 4 Dominik Owsiany oraz znany z poprzednich edycji „Sołi”. Zobaczymy także nowe twarze, w tym fighterów, którzy toczyli pojedynki dla GROMDY czy FEN.

Natomiast, jeśli chodzi o pojedynki grupowe, do klatki powrócą Młode Gliwice, które ponownie zmierzą się z Jamnikami. Podczas ostatniej edycji pierwsza z ekip wygrała w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Teraz Jamniki mają okazję do rewanżu.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Denis Załęcki o turnieju The War

Przed piątkową galą głos zabrał organizator Denis Załęcki, który przyznał, że podczas The War 5 być może będziemy świadkami narodzin nowej gwiazdy w sportach walki. Zapewnia, że The War to okazja dla zawodników na przebicie się i zyskanie większej rozpoznawalności.

Taką szansę dostał m.in. Adam Soroko. Mimo przegranej w turnieju zdobył sporą popularność i podpisał kontrakt z federacją freakową:

Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Bilety dostępne w serwisie eBilet

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments