Gleba o krytycznych komentarzach: „Nie chcę z nikim złej krwi, życzę każdemu dobrze. Z Szeligą wszystko wyjaśniłem”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 maja 2023, 09:36
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Patryk Tołkaczewski ponownie odniósł się do krytycznych komentarzy, które pojawiły się po tym, jak ogłoszono jego debiut w federacji KSW.

„Gleba” to zawodnik znany przede wszystkim z walk na gołe pięści. Ma także za sobą bokserską przeszłość, jednak teraz skupia się na walkach w MMA. Podczas Colosseum 2 na Stadionie Narodowym zadebiutuje w klatce i zmierzy się z byłym mistrzem świata Krzysztofem Głowackim.

„Gleba” odpowiada na krytykę

Przejście Tołkaczewskiego do KSW wywołało sporo kontrowersji. Wielu kibiców skrytykowało decyzję federacji. W komentarzach Internauci wielokrotnie nawiązywali do sytuacji, jaka miała miejsce na trybunach jednej z gal FAME. Mowa o awanturze z udziałem Piotra Szeligi.

Freak fighter został zaatakowany i uderzony przez „Glebę” oraz Denisa Załęckiego. Teraz w ostatnim wywiadzie dla TVreklama wyjaśnił, że ten temat jest już wyjaśniony i nie chce więcej wdawać się z nikim w żadne konflikty:

– Trochę ludzi kojarzy mnie z nieprzyjemnych sytuacji, ale kto mnie bliżej zna, ten wie, że jestem normalny. Ja nie jestem żadnym chuliganem, trochę mnie to śmieszy. Te komentarze są niepotrzebne, ale rozumiem, dlaczego wszystko się tak potoczyło. Ja z Piotrkiem Szeligą wszystko sobie wyjaśniłem. Nawet napisałem wiadomość, żeby miał świadomość tego, co mówię. Ja nie chcę mieć z nikim złej krwi. Życzę każdemu dobrze.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO