Gleba o ofertach freakowych: „Chcieli mi dać duże pieniądze, dużo większe niż w KSW. Interesuje mnie tylko sport”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 maja 2023, 09:12
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Patryk „Gleba” Tołkaczewski zdradził, że odrzucił większe pieniądze, jakie oferowały mu federacje freakowe i wybrał sportową organizację KSW.

O przejściu zawodnika GROMDY do MMA mówiło się od kilku miesięcy. Zaczął pojawiać się na konferencjach freakowych i m.in. rzucał wyzwanie Mateuszowi Kubiszynowi. Według doniesień mógł zawalczyć w High League, jednak jego pojedynek miał uniemożliwić kontrakt z GROMDĄ.

„Gleba” o ofertach freakowych

Następnie media obiegła wiadomość, że „Gleba” może zadebiutować w KSW, w co nie uwierzyło wielu kibiców. Zawodnik nie ma bowiem żadnego doświadczenia w MMA, ale nie stanęło to na przeszkodzie, by jego starcie z Krzysztofem Głowackim odbyło się podczas Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

W ostatnim wywiadzie dla TVReklama wyjaśnił, że otrzymał ofertę nie tylko od KSW, ale również kilku federacji freakowych. Jak się okazuje, już od kilku miesięcy wiedział o walce i zdradził, że postanowił odrzucić bardziej atrakcyjne propozycje, aby zawalczyć w największej polskiej organizacji MMA.

– Otrzymywałem propozycje od wielu federacji, w tym High League. Chcieli mi dać naprawdę duże pieniądze. Nie mogę powiedzieć ile, bo kwot nie usłyszałem dokładnych, ale wiem, że dużo większe. Powiedziałem menedżerowi, że jeśli on kieruje moją karierą, to zdaję się na niego. On powiedział: „Jestem po rozmowach z KSW. Będzie walczył w KSW”. W lutym już to było. Powiedziałem, że nic innego mnie nie interesuje, tylko sport.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO