„Popek” i Mariusz Grabowski zapowiadają galę GROMDA 13: „Komu z nas nie przytrafiło się na ślubie własnej siostry…”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 maja 2023, 15:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

„Popek” wziął udział w kolejnym materiale promującym nadchodzącą galę GROMDA 13, podczas której dojdzie do hitowego pojedynku.

26 maja odbędzie się kolejna edycja GROMDY, czyli największej polskiej federacji walk na gołe pięści. Tym razem będziemy świadkami mini turnieju, w którym wzięli udział najlepsi zawodnicy organizacji. W końcu zostanie wyłoniony pierwszy mistrz GROMDY.

-> Kliknij w poniższy baner i wykup PPV na GROMDA 13 <-

„Popek” w zapowiedzi GROMDA 13

Najważniejszym starciem gali będzie konfrontacja Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy są niepokonani i zawalczą o mistrzowski tytuł. „Don Diego” zwyciężył turniej GROMDA 2, a następnie w wielkim finale pokonał faworyzowanego „Tysona”. Natomiast w ostatnim pojedynku po wyniszczającym starciu zwyciężył z Vasylem Halychem.

„Balboa” na swojej drodze pokonał m.in. „Glebę” i „Maximusa”, a w półfinale o mistrzostwo GROMDY zmierzył się z ulubieńcem kibiców Łukaszem „Goatem” Parobcem. Rywal postawił trudne warunki, jednak ostatecznie Domalikowi udało się wygrać w ostatniej rundzie.

Na nadchodzące wydarzenie w nowym trailerze zapraszają „Popek” oraz szef federacji Mariusz Grabowski. Materiał mocno inspirowany serialem „Chłopaki z baraków” rozbawił wielu kibiców GROMDY. Poniżej znajdziesz film promujący wyczekiwaną galę walk na gołe pięści:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments