Były mistrz KSW o trenerze Oknińskim: „Jest definicją tego, jak osoby ze sportu dla wyświetleń robią z siebie błaznów”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 maja 2023, 12:08
przez Przemek Krautz
4
3
Brak komentarzy

Były mistrz KSW Artur Sowiński pojawił się na ważeniu przed galą The War 5 i miał okazję porozmawiać z dziennikarzami. W jednym z wywiadów uderzył w trenera Mirosława Oknińskiego.

Za nami ceremonia ważenia i losowania zawodników przed The War 5. Organizacja Denisa Załęckiego powraca z mocną galą, na której odbędzie się turniej oraz grupowy pojedynek 3vs3, w którym zawalczą Młode Gliwice i Jamniki. Całe wydarzenie komentować będzie były mistrz KSW.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Sowiński uderza w Oknińskiego

W rozmowie z TVreklama Sowiński został zapytany nie tylko o dzisiejszą galę, ale również o freak fighty, w tym pojedynek Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą. Zdradził, co myśli na temat zachowania „Wampira”, który próbuje odnaleźć się w świecie freaków i stara się robić tak zwane dymy na wywiadach oraz bierze udział w humorystycznych nagraniach na kanale Ebe Ebe.

Skrytykował taką postawę, a także przyznał, że negatywny wpływ na zawodnika może mieć Mirosław Okniński. Jak wiemy, Sowiński nie przepada za trenerem Akademii Sportów Walki Wilanów i przyznał:

– Pasternak trenuje pod Mirkiem. Mirek jest typowym przykładem tego, co ja nazywam, że dla wyświetleń osoby sportu robią z siebie błaznów. Mirek to jest taka definicja. Wpływ Mirka na Michała podejrzewam, też ma wpływ na to, jak on się zachowuje. Żeby nie było, ja wiem, że każdy ma swoje życie i to są jego decyzje. Po prostu stwierdzam, że to jest słabe. Nie po to się osiągało pewne rzeczy, żeby się rozdrabniać. Nawet jeśli te pieniądze za walki freakowe i wyświetlenia są duże, to jest jeszcze coś takiego jak spojrzenie w lustro. Ja bym nie potrafił, gdybym robił takie rzeczy, dymy na siłę, obrażanie na siłę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments