The War 5. Łukasz „Zamek” Szmajda zwycięzcą turnieju! Rozbija „Micha” w finale!

Opublikowane 5 maja 2023, 23:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki powrócił z kolejną edycją The War. Tym razem gala odbyła się w Małej Arenie Gliwice, gdzie doszło do emocjonującego turnieju.

W zawodach udział wzięło ośmiu zawodników, w tym m.in. znany dobrze kibicom The War Szymon „Sołi” Sołtys, który już raz awansował do finału, jednak ze względu na kontuzje musiał się wycofać. Pozostali zawodnicy mają na swoim koncie m.in. starcia na takich galach jak WOTORE, GROMDA czy FEN.

Co ciekawe, do samego końca nie było pewne, jak będzie wyglądać obsada turnieju. Krótko przed galą wycofał się „Wąsu”, którego zastąpił „Lisek”. W dniu oficjalnej ceremonii ważenia okazało się również, że nie zobaczymy w akcji Dominika Owsianego, czyli zwycięzcy czwartej edycji WOTORE.

Denis Załęcki był jednak przygotowany na taką sytuację. Mimo problemów zapewniał, że uczestnicy turnieju są naprawdę mocnymi zawodnikami i będzie to najlepsza edycja w historii The War

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

RELACJA

RUNDA 1

“Michu” zaczyna agresywnie, nie ustępuje kroku Szmajdzie. Wyczekuje uderzeń “Zamka”, który obrywa mocno w kontrze. Dużo klinczu i dwa uderzenia Kuźniaka z głowy! Łukasz mocno odczuł ten cios i “Michu” zyskał przewagę na kolejne rundy.

RUNDA 2

Dobre uderzenia z obu stron, Szmajda jednak bardzo pochyla się w swoich atakach. Kuźniak kapitalnie trafia lewym, dokłada kolanem na korpus i rusza po skończenie! Poszedł high kick, “Zamek” w ogromnych tarapatach, ale wytrzymuje do kolejnej odsłony.

RUNDA 3

Kuźniak dobrze kiwa i atakuje kopnięciem na głowę. Szmajda na wstecznym, ale próbuje przejść do ofensywy. Ściąga go do klinczu “Michu”, dobrze bije kolanami. “Zamek” szuka mocnych uderzeń bokserskich, ładnie przechodzi do tajskiego klinczu Michał Kuźniak.

RUNDA 4

Atakuje “Michu”, szuka uparcie high kicka, ale ucieka Szmajda. “Zamek” zaczyna kombinować, trafia uderzeniami rywala i pojawia się krew na twarzy Kuźniaka. Szmajda nie przestaje i cały czas napiera, ale odbędzie się ostatnia runda.

RUNDA 5

Szmajda szuka serii na głowę “Micha”, dobrze uchyla się przy kontrze oponenta. Atakuje “Zamek” z ciosami i kopnięciem, opuszcza przy tym gardę. Uchyla się Kuźniak i dobrze odpowiada! Łukasz napiera z pojedynczymi ciosami, ale odpowiada mu prawym “Michu”! Było liczenie, ale “Zamek” wraca do walki o 50 tysięcy złotych. Szmajda nie przestaje atakować prostymi, ale Kuźniak dobrze go kontruje. Mocny cios “Micha” na brzuch i kolano na głowę. Sięga potężnym lewym sierpem “Zamek”, ale nie szuka skończenia. Krótka wymiana z obu stron, szukał ciosy głową Michał. Poluje na celny high kick “Michu”, ale daleki jest od szczęścia. Trafia go tymczasem na żebra Szmajda. Znów boksersko atakuje “Zamek”, ale obaj już stracili sporo sił. Mocno bije Szmajda, potężną serię zainkasował Kuźniak, ale jest liczony raz, a zaraz po raz kolejny! Kolejne mocne uderzenia i Łukasz Szmajda wygrywa!

Oficjalny wynik: Łukasz „ZAMEK” Szmajda wygrywa przez TKO w 5. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments