The War 5. Młode Gliwice błyskawicznie zmiażdżyły rywali! Trzy brutalne nokauty w pierwszej rundzie!

Opublikowane 5 maja 2023, 23:20
przez Przemek Krautz
22
26
Jeden komentarz

Za nami jedyny dzisiejszego wieczoru pojedynek grupowy na The War 5, w którym Młode Gliwice ponownie zmierzyły się z Jamnikami.

Denis Załęcki powrócił z piątą już edycją The War, podczas której odbył się turniej, gdzie nagrodą główną było 50 tysięcy złotych. Po raz kolejny byliśmy również świadkami legalnej ustawki, czyli pojedynku dwóch ekip. Tym razem zobaczyliśmy tylko jedno takie starcie.

Podczas The War 5 Jamniki chciały zrewanżować się za porażkę z ostatniej gali. Wówczas to Młode Gliwice zwyciężyły w kilkadziesiąt sekund. Tym razem jednak miało być inaczej ze względu na zasady walki. Pojedynki dzisiejszego wieczoru toczyły się wyłącznie w stójce, bez możliwości dobijania przeciwnika w parterze.

RELACJA

RUNDA 1

Ruszyli Gliwiczanie i natychmiast znokautowali pierwszego rywala, który już po pierwszym uderzeniu padł na deski. Kolejny reprezentant Jamników chwilę później zaliczył brutalne KO po potężnym kolanie zawodnika Młodych Gliwic. Ostatni zawodnik był bez żadnych szans, bowiem na jego głowę zaczęły spadać ciosy trzech rywali.

Oficjalny wynik: MŁODE GLIWICE wygrywają w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
26
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paw
Paw
9 miesięcy temu

Patologia gdzie to ze sportem ma coś wspólnego do lasu i polany nie sie tłuką jak w 90 latach.