The War 5 – Oglądaj za darmo! Pierwsza walka i studio na żywo ZA DARMO [VIDEO]

THE WAR 5 OGLĄDAJ ZA DARMO
Fot. The War Facebook
Opublikowane 5 maja 2023, 19:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

The War 5, czyli potężne ciosy, brutalne pojedynki i legalne ustawki kiboli powracają! Już dziś w piątek 5 maja o godzinie 20:00 zacznie się kolejna gala organizowana przez Denisa Załęckiego. Gdzie oglądać? Transmisja odbędzie się tylko w PPV, ale pierwszą walkę The War 5 obejrzycie ZA DARMO! Szczegóły poniżej.

The War 5 tylko w PPV

Zgodnie z zapowiedziami Denisa Załęckiego, The War powróciło z kolejnym wydarzeniem. Raz jeszcze kibice zebrani na hali zobaczą emocjonujący pojedynek grupowy, w którym MŁODE GLIWICE zmierzą się z JAMNIKAMI. Poprzednio ekipa, która dziś będzie gospodarzami szybko i brutalnie skończyła przeciwników. Tym razem jednak cały pojedynek toczony będzie w stójce.

Takie same reguły będą panować także w turnieju o 50 tysięcy złotych. Fighterzy będą bić się w małych rękawicach do MMA, a oprócz zasad K1 dozwolone będą uderzenia łokciami i głową. Brak parteru na The War 5 oznacza, że można liczyć na otwartą wojnę od pierwszej do ostatniej sekundy!

-> Oglądaj THE WAR 5 PPV <-

Cena The War 5 PPV. Jak kupić?

Transmisja na żywo The War 5 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Aby wykupić dostęp wystarczy kliknąć poniższy baner! Cena PPV The War 5 zaczyna się od 29,90 zł, a zapłacić można kartą, przelewem, jak i kodem Blik.

The War 5 – studio i pierwsza walka ZA DARMO!

Federacja udostępnia studio z otwarcia oraz pierwszą walki całkowicie za darmo. Aby oglądać The War 5 za darmo wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Transmisja stream online zacznie się o godzinie 20:00.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments