The War 5. Rozbity Sołi pokazał wielki charakter! Zamek dominował przez całą walkę!

Opublikowane 5 maja 2023, 21:03
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Denis Załęcki powrócił z kolejną edycją The War. Tym razem gala odbyła się w Małej Arenie Gliwice, gdzie doszło do emocjonującego turnieju.

W zawodach udział wzięło ośmiu zawodników, w tym m.in. znany dobrze kibicom The War Szymon „Sołi” Sołtys, który już raz awansował do finału, jednak ze względu na kontuzje musiał się wycofać. Pozostali zawodnicy mają na swoim koncie m.in. starcia na takich galach jak WOTORE, GROMDA czy FEN.

Co ciekawe, do samego końca nie było pewne, jak będzie wyglądać obsada turnieju. Krótko przed galą wycofał się „Wąsu”, którego zastąpił „Lisek”. W dniu oficjalnej ceremonii ważenia okazało się również, że nie zobaczymy w akcji Dominika Owsianego, czyli zwycięzcy czwartej edycji WOTORE.

Denis Załęcki był jednak przygotowany na taką sytuację. Mimo problemów zapewniał, że uczestnicy turnieju są naprawdę mocnymi zawodnikami i będzie to najlepsza edycja w historii The War

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

RELACJA

RUNDA 1

Szmajda napiera z prostymi od pierwszych sekund. Mocna seria, prawy trafia Sołtysa. “Sołi” próbuje odpowiadać, ale zaraz trafia go lewym sierpem “Zamek”. Od razu w pełnej ofensywie po powrocie na nogi Szmajda, mocno bije po głowie i korpusie, znów na deskach Szymon. I znów mocno na wątrobę bije Szmajda, Sołtys znów liczony, a za moment ratuje go gong.

RUNDA 2

Sołtys próbuje skrócić dystans, ale obija go brutalnie “Zamek”. Obity mocno tułów “Sołiego”, ale próbuje skrócić dystans. Poszła seria Szmajdy zakończona high kickiem! Dokłada kopnięcia Łukasz, zamknął rywala na siatce. Zaatakował kolanem Sołtys, ale do końca rundy obijał go Szmajda.

RUNDA 3

Szmajda bardzo agresywnie zaczyna, ruszył z sierpami i kolanami. Trafia go łokciem “Zamek” i jeszcze prawy overhand ląduje na głowie “Sołiego”! Twardo na nogach Sołtys, który atakuje kolanami i łokciem. Obrywa jednak potężnym prawym, poszedł też łokieć! Kolejne liczenie, ale wraca na nogi Szymon. Brutalny prawy jeszcze na koniec odsłony!

RUNDA 4

Mocny middle kick ląduje na żebrach “Sołiego”. Trafia prawym prostym Szmajda i dokłada ciosy na wątrobę. “Zamek” posyła mocne ciosy, ale sporo tlenu zostawił w klatce. Potężny lewy cep nokdaunuje Sołtysa! “Sołi” wraca jeszcze na nogi! Szmajda cały czas w natarciu, ale odbędzie się runda nielimitowana!

RUNDA 5

Sołtys znów w obronie, inkasuje potężne sierpy. “Zamek” zwalnia i obrywa mocnym łokciem. Mocna seria Szmajdy zakończona kolanem! Coraz więcej ciosów ląduje na Sołtysie, który nie ma już sił wrócić na nogi!

Oficjalny wynik: Łukasz „ZAMEK” Szmajda wygrywa przez TKO w 5. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments