Wielki rewanż i powrót „Diablo”. Kolejne wielkie wydarzenie pięściarskie w Polsce

Fot. YouTube
Opublikowane 5 maja 2023, 09:28
przez Michal Przybycien
0
0
Brak komentarzy

Grupa Knockout Promotions ogłosiła datę i bohaterów swojej kolejnej gali. Już 20 maja, w walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, miejscowy bohater, Kamil Szeremeta zmierzy się z Nizarem Trimechem, w pojedynku rewanżowym. Na ring powróci Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Niecały miesiąc po gali w Rzeszowie, gdzie Łukasz Różański zdobył pas mistrza świata federacji WBC w kategorii bridger, grupa Knockout Promotions, zorganizuje kolejne wydarzenie. Tym razem organizacja dowodzona przez Andrzeja Wasilewskiego, przeniesie się na drugi koniec Polski, do Białegostoku.

W walce wieczoru wystąpi Kamil Szeremeta. Zmierzy się on z Nizarem Trimechem.

Będzie to drugie starcie obu pięściarzy. Pierwszy pojedynek, w 2021 roku, zakończył się remisem. Szeremeta był wtedy po dwóch porażkach, z Giennadijem Gołowkinem i Jaime Munguią. Walka z Trimechem też nie ułożyła się dla niego najlepiej i sędziowie orzekli remis.

Od tego czasu Szeremeta wygrał dwa pojedynki. Teraz chce kontynuować zwycięską passę i pokonać Trimecha.

W Białymstoku wystąpi też Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. W ostatniej walce, 29 października 2022 roku, znokautował w szóstej rundzie, Cesara Hernana Reynoso.

Teraz jego przeciwnik jeszcze nie jest znany, a sam „Diablo” jest bardzo zmotywowany, aby poprzez kolejne wygrane, powrócić na bokserski szczyt.

Poza Włodarczykiem, w Białymstoku wystąpi też plejada utalentowanych, polskich pięściarzy. W Filharmonii Podlaskiej zaprezentują się: Jan Czerklewicz, Rafał Wołczecki, Mateusz Tryc, Kamil Gardzielik i Mateusz Wojtasiński.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments