Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Najman zaprasza Adamka do klatki. Zapowiada błyskawiczne zwycięstwo: „To, co prezentujesz na dziś…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2023, 10:26
przez Michal Przybycien
2
6
Jeden komentarz

Marcin Najman nie odpuszcza i cały czas celuje w pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Tym razem zareagował na nagranie, które w mediach społecznościowych zamieścił trener przygotowania fizycznego Jakub Chycki, z którym współpracuje „Góral”, na którym obaj przyjacielsko się przepychają. „To co prezentujesz na dziś w MMA, potwierdza moje przypuszczenia. 10 sekund i boczna albo dosiad!” – napisał Najman.

Przed walką Kamila Łaszczyka z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, w wywiadzie dla portalu To Jest Boks, Adamek wyśmiał umiejętności tego drugiego. Najman zareagował na tą wypowiedź „Górala” i stwierdził, że chętnie zmierzy się z Adamkiem w MMA i po 10 sekundach będzie miał go w dosiadzie.

„El Testosteron” podtrzymuje swoje stanowisko. Cały czas celuje w starcie z Adamkiem. Tym razem zareagował na nagranie, które pojawiło się na instagramowym koncie Jakuba Chyckiego, na którym znany trener, koleżeńsko przepycha się z Adamkiem.

To jedyne nagranie, na którym polski pięściarz prezentuje swoje parterowe umiejętności. Starcie z Chyckim miało formę zabawy i to Adamek wygrał tą koleżeńską rywalizację.

Umiejętności „Górala” nie zrobiły wrażenia na Najmanie. „El Testosteron” zaprosił Adamka do udziału w turnieju High League. Dodatkowo utwierdził się w przekonaniu, że w 10 sekund miałby rywala w pozycji bocznej albo dosiadzie.

„A więc MMA! Tomasz wchodź do turnieju High League albo na Extra Fight! To co prezentujesz na dziś w MMA, potwierdza moje przypuszczenia. 10 sekund i boczna albo dosiad!” – napisał Najman na Twitterze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
6
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
9 miesięcy temu

Jak Tomek z nim wyjdzie to będzie upadek sportów walki