Paweł Fajdek zmierzy się z Marcinem Najmanem? Znaczące słowa polskiego młociarza

Fot. Instagram
Opublikowane 6 maja 2023, 20:33
przez Michal Przybycien
1
0
Jeden komentarz

Sporo kontrowersji wywołał występ Pawła Fajdka w „Hejt Parku” Kanału Sportowego. Młociarz odniósł się do kilku kwestii z przeszłości. Przyznał też, że chętnie sprawdziłby się w MMA, w walce z Marcinem Najmanem.

Fajdek nie należy do ludzi, którzy gryzą się w język. Mówi to, co myśli, co wielu ludziom się nie podoba.

Do tego grona należy Marcin Najman. Panowie od dawna nie darzą się sympatią. Być może kiedyś dojdzie do ich starcia w oktagonie.

Fajdek, który w piątek gościł w programie „Hejt Park”, w Kanale Sportowym, został zapytany o ewentualną walkę z Najmanem. Co ciekawe, nie wykluczył on takiego starcia. Przyznał, że jest otwarty na nowe wyzwania i chętnie spróbowałby swoich sił w klatce.

– Jeżeli będę zdrowy, kiedy skończę karierę lub będzie taki moment, że będę miał dłuższą przerwę, to nie wykluczam tego. Jest to fajne, chciałbym spróbować jako sportowiec czegoś nowego, a nie tylko rzucać młotem – powiedział Fajdek.

Polski młociarz przyznał, że miał propozycje z freak fightowych organizacji, ale w tej chwili koncentruje się na swojej karierze w rzucie młotem. Przyznał, że więcej wolnego czasu mógłby mieć po przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich lub mistrzostwach świata w 2025 roku i wtedy mógłby spróbować swoich sił w MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
6 miesięcy temu

Nic by to nie zmieniło. Dalej by rzucał mlotem