Sterling i O’Malley spotkali się twarzą w twarz! Blisko awantury po walce wieczoru! [VIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 7 maja 2023, 08:39
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Minionej nocy odbyła się gala UFC 288, którą zakończył pojedynek Sterling vs Cejudo. „Funk Master” obronił swój tytuł, a chwilę później spotkał się w oktagonie z kolejnym pretendentem, co zakończyło się małą awanturą w klatce.

-> Oglądaj gale UFC na żywo!

Aljamain Sterling wyszedł do kolejnej obrony przeciwko powracającemu Henry’emu Cejudo. Popularny „Triple C” nie walczył od blisko trzech lat, ale zapowiadał, że znów zdominuje dwie kategorie UFC. Po mistrzostwie kategorii koguciej następny w kolejce miał być Alexander Volkanovski.

Cejudo musi jednak przemyśleć swoje plany. Amerykanin rozkręcał się z każdą minutą i faktycznie miał swoje szanse, ale to było za mało Sterling zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów i pozostał na tronie kategorii koguciej. Chwilę po odczytaniu werdyktu sędziowskiego wyzwał na pojedynek Seana O’Malleya.

Popularny „Sugar” z bliska oglądał całą galę UFC 288 i pojawił się w oktagonie. Amerykanin miał na sobie czerwoną kurtkę imitującą tę Michaela Jacksona z teledysku do utworu Thriller. Przed face to facem ze Sterlingiem zrzucił ją jednak z siebie.

Tatuś Dana nie będzie już chronić twojej d*py – rzucił mistrz wagi koguciej w kierunku pretendenta.

Postaraj się, żeby wypaść lepiej. Wyglądałeś dziś jak g*wno. Obyś szybko mógł znów ściąć wagę – odpowiedział O’Malley.

Zdjętą kurtkę „Sugara” przejął inny czołowy koguci UFC, Merab Dvalishvili. Bliski kolega Aljamaina Sterlinga zapozował między panami po czym wskoczył w niej na siatce. Ochrona ściągnęła go jednak z powrotem do oktagonu.

Sean O’Malley, gdy tylko zreflektował się co się stało z jego odzieniem, ruszył w kierunku Dvalishviliego. Posłał też do niego kilka cierpkich słów, co niespecjalnie spodobało się Sterlingowi. Mistrz natychmiast doskoczył do „Sugara”, ale ochrona w porę zareagowała na zalążek awantury.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO