Jacek Murański komentuje powrót do freak fightów: „Mam obowiązek wygrać ten turniej! Walcz do końca albo zgiń”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 maja 2023, 09:20
przez Przemek Krautz
4
13
Brak komentarzy

Kilka dni temu federacja High League oficjalnie ogłosiła powrót Jacka Murańskiego. Teraz głos zabrał sam freak fighter, który zapowiedział, że musi zwyciężyć w turnieju.

Po tragedii, jaka spotkała rodzinę Murańskich, wydawało się, że już nigdy nie zobaczymy Jacka w klatce. Ten jednak szybko dał do zrozumienia, że nie kończy z freak fightami i za pośrednictwem social mediów zaczął sugerować powrót do walk.

Murański komentuje powrót do freak fightów

W końcu High League ogłosiło, że Murański jest kolejnym uczestnikiem 8-osobowego turnieju, w którym udział biorą także Marcin Najman, „Japczan”, „Super Mario” oraz „Szalony Reporter”. Co ciekawe, już wcześniej Murański miał zmierzyć się z Najmanem i „Szalonym Reporterem”. Kibice liczą na to, że dojdzie do co najmniej jednego z tych starć.

Po oficjalnym ogłoszeniu głos zabrał sam Jacek, który za pośrednictwem Instagrama przekazał, że musi zwyciężyć ten turniej dla swojego syna. Zapowiedział, że będzie walczył do samego końca i możemy być pewni, iż dotrzyma słowa. Charatker pokazał w dwóch walkach z Arkadiuszem Tańculą. Mimo iż został brutalnie rozbity, to bił się do ostatniej sekundy.

– Tylko z uwagi na pragnienie uwiecznienia pamięci mojego dziecka zdecydowaliśmy się wraz z żoną na mój udział w tym PIERWSZYM GRAND PRIX Federacji High League. A jeżeli już tam będę to właśnie dla mojego Mateusza… MAM OBOWIĄZEK (!!!) WYGRAĆ TEN TURNIEJ !!! WŁAŚNIE PO TO ŻEBY W TEN SPOSÓB ODDAĆ SYNOWI WIECZNY HOŁD, A MOJE ZWYCIĘSTWO JEGO PAMIĘCI DEDYKOWAĆ.

– MATEUSZ DUCHOWO I MENTALNIE JEST ZE MNĄ, A JA W TEN SPOSÓB PODĄŻAM NASZĄ WSPÓLNĄ DROGĄ. Innego wyjścia niż WALCZ DO KOŃCA ALBO ZGIŃ… Nie mam. Liczę na Wasze wsparcie, wsparcie tych wszystkich, dla których synowsko – ojcowska miłość i więź ma znaczenie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
13
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO