Najman przyjmuje warunki Adamka! „Nie zapomnę, jak potraktował Gołotę”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 maja 2023, 08:30
przez Przemek Krautz
15
14
6 komentarzy

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Marcina Najmana! Przyjął warunki Tomasza Adamka i oficjalnie oświadczył, że jest gotowy na walkę charytatywną.

Od momentu, gdy kilka tygodni temu były mistrz świata ogłosił, że powróci na pożegnalną walkę, „El Testosteron” nieustannie nawoływał do pojedynku w MMA. Freak fighter zapewnia, że będzie to wydarzenie, o którym kibice nigdy nie zapomną.

Dojdzie do walki Najman vs Adamek?

W sieci pojawiło się wiele wpisów ze strony Najmana. W końcu Adamek w wywiadzie dla To Jest Boks, odpowiedział i przyjął wyzwanie, jednak postawił warunek. Na pojedynku nie może zarobić żaden z zawodników, a pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

– Coś tam krzyczy. Ja się z tego śmieje. Jeżeli bardzo będzie tego chciał, na pewno sponsorzy się znajdą. Ja dam taką propozycję, że nasze gaże przeznaczymy na cele charytatywne na dzieci chore czy biedne. Nie mając sponsorów na spodenkach, będzie można napisać tylko Adamek.

– Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieję.

Adamek być może uważał, że Najman nie będzie chciał spełnić tego warunki. Ten jednak opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym oświadczył, że całą gażę przekaże na cele charytatywne. Opublikował nawet nagranie z treningu i dając do zrozumienia, że od razu rozpoczyna przygotowania.

Na Twitterze Najmana pojawił się również wpis, w którym dodał, że po Salecie przyszedł czas na Adamka Cieszę się z walki z Adamkiem. Nie zapomnę, jak potraktował mojego idola A. Gołotę, niesprawnego wyzwał i prowokował do walki. Będzie okazja w klatce Ci za to odpłacić. Po walce Andrew z Saletą i Adamkiem zrobiłem mu piękne pożegnanie. Saleta już smary dostał. Teraz kolej na Adamka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
14
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
24 dni temu

Coś mnie ominęło, z tego co kojarzę Najman nie wygrał z Saleta

Wojciech
Wojciech
Reply to  Piotr
24 dni temu

Nie, nic Cię nie ominęło. Przewrócił się od własnych kopnięć i tak został.

Peem
Peem
Reply to  Piotr
24 dni temu

Przecież Najman w swojej osobnej rzeczywistości żyje. Tam wygrał… I z Adamkiem też tam wygra..

Oskar deweloperski
Oskar deweloperski
Reply to  Piotr
24 dni temu

najman jest taki ulomny ze uwaza ze wygral bo mial dosiad w walce z saleta i go podniesli z tego dosiadu a gdyby go nie podniesli to by wygral, i ze z dosiadu sie nie podnosi. Tylko ze wtedy bylo inne mma, inne zasady w sensie, i czesto podnoszono z dosiadu bo ludzie sie nudzili parterem, krotko mowiac najman jak zawsze jest odklejony.

Major
Major
24 dni temu

Co ty kur** pierdo**** weź Najman obudź się bo się zesrałeś z Saletą sam zrobiłeś sobie TKO

Robert
Robert
21 dni temu

Witam. Panie Tomku broń boże z Najmanem niech Pan nie walczy. On tylko na to czeka a później będzie gadane on to nakręca specjalnie na szoł a nie walkę. Nie z nim to będzie wielki błąd