Tony Ferguson aresztowany! Weteran UFC wjechał w zaparkowane samochody i odmówił badania trzeźwości

Fot. Twitter
Opublikowane 8 maja 2023, 10:40
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Kolejny weteran MMA może mieć poważne problemy. Tony Ferguson został zatrzymany po tym, jak wjechał w zaparkowane samochody.

„El Cucuy” to m.in. zwycięzca The Ultimate Fighter, a także były tymczasowy mistrz UFC w wadze lekkiej, który w całej karierze wygrał 25 z 33 pojedynków. Przez długi czas był niepokonany i w oktagonie zaliczył świetną serię 12 zwycięstw z rzędu.

Od 2020 roku nie wygrał jednak żadnej walki i poniósł 5 porażek, w tym 3 przed czasem. Nie najlepiej radzi sobie także poza oktagonem i jak się okazuje, może mieć bardzo poważne problemy.

Tony Ferguson aresztowany po wypadku

Około drugiej w nocy z soboty na niedzielę Ferguson doprowadził do niebezpiecznej sytuacji w Hollywood. Wjechał w zaparkowane przed klubem nocnym samochody. Interweniować musiała straż pożarna, która pomogła wydostać się dwóm osobom z pojazdu zawodnika. Nikomu jednak nic się nie stało.

Kiedy na miejscu pojawiła się policja, Ferguson miał odmówić poddaniu się kontroli trzeźwości. Według różnych źródeł było czuć od niego alkohol. Po wszystkim trafił do policyjnego aresztu.

Poniżej znajdziesz nagrania z miejsca zdarzenia:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO