Jacek Murański pozwał dziennikarza! Żąda przeprosin i ogromnych pieniędzy

Fot. YouTube
Opublikowane 10 maja 2023, 09:18
przez Jakub Hryniewicz
2
2
Jeden komentarz

Już w przyszłym miesiącu kibice na High League 7 obejrzą kolejny występ w wykonaniu Jacka Murańskiego. Kontrowersyjna postać ze świata freak fightów nie daje o sobie zapomnieć, a teraz oskarżył dziennikarza!

Po tragicznych wydarzeniach z ostatnich miesięcy nie mogło dojść do debiutu Jacka Murańskiego w oktagonie High League. Stary „Muran” zdecydował się jednak wziąć udział w Grand Prix, które rozpocznie się już na najbliższej gali.

Tam też może dojść do starć, które pan Jacek miał toczyć w niedalekiej przeszłości. Poprzez losowanie może trafić na Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka lub Marcina Najmana. Wcześniej jednak o Murańskim głośno zrobiło się z innego powodu.

Jacek Murański pozwał dziennikarza!

Ci, którym nieobce są materiały związane z rodziną Murańskich doskonale wiedzą, o kogo chodzi. Mowa tu o Łukaszu E. z kanału Antyfakty, gdzie często pojawiały się długie nagrania o wspominanej familii. Jak poinformował portal salon 24.pl, do wrocławskiego Sądu Rejonowego wpłynął prywatny akt oskarżenia, w którym pan Jacek żąda 200 tysięcy zł nawiązki, przeprosin ograniczenia wolności na rok i wykonywania w tym czasie prac społecznych.

Jacek Murański zabrał też głos w tej sprawie na swoich social mediach. Zaznaczył, że cała wygrana kwota zostanie przekazana na cele charytatywne. Dodał też, że oskarżony dziennikarz zasługuje na miano „Dziennikarskiej Hieny Roku 2023” i przy okazji zapowiedział kolejne działania szkalujące pośmiertnie imię jego syna.

Dla jasności. Składam deklarację, że z żądanego zadośćuczynienia 200 tyś zł” ZA MAKABRYCZNY TANIEC NA TRUMNIE” od red. Łukasza Ekiert, z zasadzonej przez Sąd kwoty nie zachowamy z żoną Joanną Godlewską-Murańską jednej złotówki. Całość z zasądzonej kwoty przekażemy #ponadpodziałami na rzecz potrzebujących wsparcia dzieci i wpłacimy równo po 50 % na rzecz dwóch podmiotów, które taką pomoc od wielu już lat godnie chorym i potrzebującym dzieciom niosą, czyli dla WOŚP i Caritas Polska

Jeżeli dodatkowe nasze cierpienia i łzy mojej żony po haniebnych atakach redakcji (nomen omen) Antyfaktów, i odbywającym się „cynicznym tańcu” wprosi na trumnie naszego dziecka, jeżeli bezpodstawne (!) szarganie dobrej pamięci po naszym synku,(na co Mateusz po prostu sobie w swoim krótkim życiu nie zasłużył: GDYŻ NIE UCZYNIŁ W SWOIM ŹYCIU ŻADNEJ KRZYWDY) jeżeli to nasze dodatkowe cierpienie po tym medialnym linczu na nas i dobrej pamięci po Mateuszu przeprowadzonym przez kanał Antyfaktów, ma się choć w jakimś stopniu przyczynić do czegoś dobrego…czyli do wsparcia potrzebujących pomocy dzieci-z zasądzonej przez Sąd we Wrocławiu od redaktora Ekierta kwoty.

To bierzemy na swoje ramiona ten dodatkowy krzyż jakim będzie dla nas ten proces.
Jednocześnie uważamy, że red. Ekiert jako zawodowy dziennikarz pracujący w tak gigantycznej strukturze jak Grupa Eurozet, redaktor pracujący dla takich rozgłośni jak Meloradio i Antyradio, za swoją „aktywność” i medialne skakanie po zwłokach mojego Mateusza, w pełni zasługuje na nominację ze strony swojego zawodowego środowiska do tytułu” DZIENNIKARSKIEJ HIENY ROKU 2023″

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
25 dni temu

Kto by jaki nie był ale po śmierci czyjegoś dziecka robić sobie żarty ,to powinien z miejsca dostać w ł*b .zwykła sz**ta dziennikarska ,takich rzeczy nie powinno poprostu być .

WIDEO