Hardkorowy Koksu wbija szpilkę w Najmana! Dojdzie do rewanżu? „Ostatnio mu kibicowałem i już nie odklepywał. Jest krok do przodu”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 maja 2023, 10:11
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

„Hardkorowy Koksu” wbił szpilkę w Marcina Najmana i wypowiedział się na temat potencjalnego rewanżu.

Robert Burneika zmierzył się z Najmanem jeszcze w 2012 roku podczas gali MMA Attack 2. Pojedynek zakończył się po 32 sekundach drugiej odsłony. „Hardkorowy Koksu” zasypał swojego rywala ciosami w parterze, a „El Testosteron” odklepał.

„Hardkorowy Koksu” o Najmanie

Najman nigdy nie ukrywał, że jest to porażka, która boli go najbardziej. Wielokrotnie wspominał o tym, że chciałby ponownie zmierzyć się z Burneiką. Niedawno powrócił temat drugiego starcia, kiedy to przed galą High League 6 wycofał się Jacek Murański.

Ostatecznie jednak Najman po raz kolejny zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem. Przebieg walki zaskoczył wszystkich, gdyż pierwszy raz widzieliśmy „El Testosterona” wygrywającego w MMA po pełnym dystansie i decyzji sędziów.

W ostatnim wywiadzie dla FightsportPL Burneika skomentował ostatnie zwycięstwo byłego rywala i w bił szpilkę, nawiązując do odklepania przez Najmana. Poruszył również temat rewanżu, stwierdzając, że być może dojdzie do niego w przyszłości:

– To on musi się bać. Może jeszcze do tego dojdzie. Marcin, spokojnie. Niech wygra teraz turniej. Drzwi nie są zamknięte, ale ja się tam nie pcham. Ostatnio mu kibicowałem, pokazał się trochę. Cieszę się, że coś pokazał, już nie odklepywał. Jest krok do przodu.

Przyznał również, że Najman ma szanse na to, by zwyciężyć turniej High League:

– Jak się skupi, myślę że tak. No bo niestety, jest bokserem, a reszta to nie wiem. Taki „Szalony Reporter”… Śmiesznie wyglądała ta jego walka.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO