Jest nagranie z ciężkiego nokaut w walce 3vs3! Zawodnik padł na deski i dostał drgawek!

Fot. YouTube
Opublikowane 12 maja 2023, 13:56
przez Przemek Krautz
20
63
Brak komentarzy

5 maja odbyła się gala The War 5, podczas której ponownie byliśmy świadkami emocjonującego turnieju, a także pojedynku 3vs3.

8-osobowe zawody zwyciężył Łukasz „Zamek” Szmajda. Na swojej drodze pokonał takich rywali jak Szymon „Sołi” Sołtys, Paweł „Lisek” Lisiecki i Michał „Michu” Kuźniak, którego rozbił w finale dopiero w ostatniej odsłonie nieograniczonej limitem czasowym.

Brutalny nokaut na gali The War 5

Ogromne emocje dostarczyła także walka grupowa, która zakończyła się błyskawicznym zwycięstwem „Młodych Gliwic” nad „Jamnikami”. Było to starcie rewanżowe, gdyż po raz pierwszy ekipy zmierzyły się na The War 4, kiedy to również kibice Piasta Gliwice szybko rozprawili się z rywalami.

Tym razem jeden zawodnik z Gliwic zanotował dwa ciężkie nokauty. Pierwszego z rywali rozbił mocnymi ciosami, a drugiego trafił latającym kolanem. Drugie KO było wyjątkowo brutalne. Reprezentant „Jamników” celnie trafiony padł na deski i dostał drgawek. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie, jednak zawodnikowi nic się nie stało.

Materiał z całej gali The War 5 możesz znaleźć poniżej. Znajduje się na nim również wspomniany nokaut na zawodniku „Jamników”:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
20
63
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments