Omielańczuk mocno o Denisie Załęckim! „Był ministrantem u Rydzyka i mu się odłożyło na głowie”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 maja 2023, 19:32
przez Przemek Krautz
22
3
Brak komentarzy

Kolejnym gościem w studio FANSPORTU TV był jeden z czołowych polskich zawodników kategorii ciężkiej Daniel Omielańczuk.

Aktualnie walczący w KSW fighter ma na swoim koncie aż 42 pojedynki, w tym 26 zwycięstw. W obszernym wywiadzie dla fansportu.pl opowiedział m.in. o początkach swojej kariery i obecnej sytuacji. Poruszony został również temat jego głośnego konfliktu.

Omielańczuk mocno o Załęckim

Pomiędzy Omielańczukiem i popularnym freak fighterem Denisem Załęckim jest bardzo dużo złej krwi. Zawodnicy nie szczędzą sobie ostrych słów w wywiadach, czy też wpisach na social mediach. W ostatnich miesiącach mówiło się również o ich potencjalnym pojedynku, jednak nie wiadomo, czy do niego dojdzie.

Przy okazji najnowszego wywiadu Omielańczuk miał okazję, by po raz kolejny wbić szpilkę w zawodnika z Torunia. Stwierdził m.in. że nie jest ani freak fighterem, ani sportowcem:

– Ja jeszcze długo będę w takiej formie, że na niego wystarczy. Ja nie będę opowiadał, że chcę z nim wyjaśniać na ulicy, bo to jest słabe. Nie mam na niego ciśnienia sportowego. Nie jest sportowcem, freak fighterem też nie jest. Czasami mi się wydaje, że on był ministrantem u Rydzyka, przez to mu się tak odłożyło na głowie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO