Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Almeida poddaje Rozenstruika w main evencie! Brazylijczyk wygrywa w pierwszej rundzie

Opublikowane 13 maja 2023, 23:31
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kartę walk UFC Charlotte zamknęło starcie w królewskiej kategorii wagowej. Jairzinho Rozenstruik zmierzył się z szarżującym Brazylijczykiem, Jailtonem Almeidą.

-> Graj i oglądaj UFC na żywo!

Surinamczyk różnie radzi sobie w UFC na przestaeni ostatnich kilku lat. O ile “Bigi Boi” potrafił skończyć przed czasem Juniora dos Santosa, czy Augusto Sakaia, o tyle przyszły też bolesne porażki. Ciryl Gane i Curtis Blaydes pokonywali go przez decyzje, ale Alexander Volkov skończył go już w 1. rundzie. Rozenstruik odbił się nokautując w zaledwie 23. sekundy Chrisa Daukausa.

Rywalem “Bigi Boia” był rozpędzony serią 13. walk bez porażki Jailton Almeida. Brazylijczyk ani jednego pojedynku w UFC nie zakończył decyzją, a zdążył zaprezentować zarówno wysokie umiejętności parterowe, jak i w uderzeniach. “Malhadinho” wcześniej prezentował się w lokalnych organizacjach, gdzie każdego oponenta kończył przed czasem.

-> Odbierz BONUS na UFC i oglądaj na żywo!

UFC Charlotte: Rozenstruik vs Almeida – Relacja

RUNDA 1

Rozenstruik szybko ruszył z kombinacją lewy-prawy, Almeida ratował się zejściem w nogi. Drugie podejście Brazylijczyka jest już skuteczne, Surinamczyk broni się przed ofensywą grapplerską Jailtona. “Bigi Boi” broni się przed przejściem oponenta, ale Almeida w pełni go kontroluje. Rozenstruik świetnie się broni, ale kończy z rywalem za plecami! Duszenie zza pleców i Jailton Almeida wygrywa przez poddanie!

Oficjalny wynik Jailton Almeida wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO