Najman szykuje zbroję dla Adamka! „Żebym go nie podziurawił. Prawa ręka kruszyła nie takie rzeczy”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 13 maja 2023, 11:39
przez Przemek Krautz
2
8
Brak komentarzy

Marcin Najman nie odpuszcza Tomaszowi Adamkowi. Freak fighter chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata i liczy na to, że dojdzie do pojedynku.

Zawodnicy nie mają najlepszych relacji i już od dawna jest pomiędzy nimi zła krew. Od kilku tygodni „El Testosteron” rzucał wyzwanie pięściarzowi i oświadczył, że zamierza odesłać go na sportową emeryturę. W końcu Adamek odpowiedział freak fighterowi.

Najman zamawia zbroję dla Adamka

W jednym z wywiadów pięściarz oświadczył, że zawalczy z Najmanem, ale pod warunkiem, iż nikt nie zarobi na tym pojedynku. Wszystkie pieniądze mają być przeznaczone na cele charytatywne, na co błyskawicznie zgodził się „El Testosteron”.

Nie wiadomo, czy taki starcie kiedykolwiek się odbędzie, ale Najman nie przestaje na swoich social mediach zaczepiać Adamka. Tym razem opublikował nagranie, na którym zamawia dla pięściarza zbroję rycerską, żeby nie zrobić mu zbyt dużej krzywdy, kiedy dojdzie do walki:

– Ona była przystosowana do tego, że nie dało jej się przebić kopią rycerską. Tylko że ta kopia rycerska to tylko kopia, my tu mówimy o prawej ręce Najmana, która kruszyła nie takie rzeczy. Żebym ja po prostu nie podziurawił pięściami. Będę mógł Adamka napierdalać, ile wlezie i będę miał pewność, że go nie podziurawię pięściami. Tomek bądź bezpieczny, trzymaj się, szykuj się do walki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments