Środa, 17 Lipca, 2024

Szpilka szczerze o Denisie: “Ciężko mieć jakikolwiek szacunek do El Estrogena. Po pierwsze…”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2023, 11:28
przez Przemek Krautz
38
4
Brak komentarzy

Artur Szpilka ponownie został zapytany o Denisa Załęckiego. Uderzył we freak fightera i przyznał, że nie chce więcej poruszać tego tematu.

Pomiędzy zawodnikami były dobre relacje, aż do czasu ich pojedynku na gali High League. Starcie trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund i zakończyło się kontuzją “Bad Boya”. Co ciekawe, jak sam w jednym z wywiadów stwierdził, uraz uratował życie “Szpili” i gdyby wyszedł od klatki zdrowy, to zwyciężyłby przez brutalny nokaut.

Szpilka mocno o Denisie

W ostatnich miesiącach kilkukrotnie dochodziło do mocnej wymiany zdań czy komentarzy w social mediach. Niedawno nawet Denis zapowiedział, że gdy powróci do zdrowia, wyjaśni sobie ze Szpilką wszystko w cztery oczy poza kamerami.

O całą sprawę w rozmowie z portalem mma.pl zapytany został o całą sprawę i przyznał, że nie ma już żadnego szacunku do Załęckiego:

– Powiem tylko trzy rzeczy na temat Denisa. Pierwsza, przed walką umówiliśmy się, że w razie przegranej nie będzie zganiał na kontuzję i weźmie to na klatę. Przy każdym wywiadzie mówi: “Gdyby nie kontuzja…”. Druga, umówiliśmy się, że o pewnych sprawach nie będziemy mówić w mediach.

– Ja nie mówiłem nic, a przy każdym wywiadzie wspomina o tym w mediach. Ja już straciłem do niego jakikolwiek szacunek. Ciężko mieć w ogóle jakikolwiek szacunek do niego. Trzecia, umówił się na walkę bokserską i zaczął kopać. To jest straszne. Koniec tematu “El Estrogena”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
38
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO