Czwartek, 18 Lipca, 2024

Robert Soldić zapytany o najlepszego strikera w KSW! Były mistrz mocno zaskoczył!

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2023, 08:49
przez Przemek Krautz
7
22
Brak komentarzy

Roberto Soldić na swoich social mediach przeprowadził Q&A i odpowiadając na jedno z pytań, wbił szpilkę w Akopa Szostaka.

“RoboCop” ma za sobą dwa pojedynki w One Championship. W ubiegłym roku opuścił KSW jako mistrz dwóch kategorii wagowych i efektownie pożegnał się z polską federacją, brutalnie nokautując legendę Mameda Khalidova. Panowie umówili się wcześniej na rewanż, jednak do niego nie doszło.

Niestety w azjatyckiej organizacji zaliczył falstart. Pierwsze starcie zakończyło się jako no-contest po tym, jak został kopnięty w krocze. Natomiast w ostatnim pojedynku został znokautowany przez Zebaztiana Kadestama.

Soldić wbija szpilkę w Akopa

Były mistrz KSW zapowiedział jednak, że jego cel się nie zmienia i nadal będzie kroczył w stronę mistrzowskich pasów – Droga jest trudna i ciężka. Zaufaj procesowi. Zawsze do przodu, nigdy kroku wstecz. Do następnego razu – dodał kilka dni później.

Teraz na swoich social mediach odpowiedział na pytania kibiców, a jedno z nich dotyczyło najlepszego strikera w organizacji KSW. Soldić postanowił zażartować i opublikował zdjęcie… Akopa Szostaka, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i tyle samo porażek. W KSW nie wygrał żadnego starcia, w ostatnim pojedynku został ciężko znokautowany przez Szymona Kołeckiego w zaledwie 45 sekund.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
22
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO