Bartosiński w UFC? Szef Artnox zdradza, kiedy to nastąpi! „Będzie musiał pokonać…” [VIDEO]

fot. YouTube/KSW
Opublikowane 17 maja 2023, 14:09
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Jeden z najskuteczniejszych menedżerów MMA w Polsce Artur Gwóźdź gościł na kanapie Fansportu TV. Zdradził tam między innymi, kiedy można spodziewać się Adriana Bartosińskiego w najlepszej lidze świata.

Popularny „Bartos” przed kilkoma tygodniami spełnił jedno ze swoich wielkich marzeń. Zawodnik trenujący w Octopus Łódź zmierzył się w main evencie KSW 81 z Arturem Szczepaniakiem o wakujący pas mistrza wagi półśredniej. Bartosiński nie doznał pierwszej porażki i zwyciężył przez KO już w 1. rundzie.

Artur Gwóźdź zdradza, kiedy „Bartos” trafi do UFC!

Mistrz dywizji do 77 kilogramów jest podopiecznym Artnox Fight Sport. Szef grupy Artur Gwóźdź gościł ostatnio w studio Fansportu TV, gdzie nie mogło zabraknąć tematu „Bartosa” i jego chęci dążenia do sukcesów.

Adrian jest bardzo mocny. Mentalnie bardzo się rozwija, do tego jest „sfiksowany” na to, jest ascetą, profesjonalistą i jest pewny siebie.

Padła też kwestia UFC. Gwóźdź nie ukrywa, że najlepsza światowa liga MMA jest ich celem, ale Bartosiński musi jeszcze stoczyć kilka pojedynków.

Tak, nie ma co ukrywać. Adrian musi wyczyścić tę kategorię wagową w KSW tak, jak to zrobił Roberto Soldić, żeby myślał o UFC. Ale już tu się pchają do niego, dopiero zdobył pas, a już mamy na horyzoncie jutrzejszą walkę [Grzebyk vs Hooi na KSW 82], która może wyłonić jego kolejnego przeciwnika. Do tego świetnie pokazał się Igor Michaliszyn, który też zabiega o tę walkę o pas.

– Tych zawodników jeszcze, uważam, będzie musiał… z trzech dobrych będzie musiał „dziabnąć”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO