FAME 18. Trener Okniński uderza w Szeligę: „Trenbolonowy głupek chciał przestraszyć Pasternaka? My się nie boimy!”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 18 maja 2023, 09:59
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Ostatnie dni dzielą nas od gali FAME 18. Już w tę sobotę freakowe wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a w akcji zobaczymy Michała Pasternaka.

Doświadczony „Wampir” zadebiutuje w federacji FAME. W swoim pierwszym freakowym pojedynku zmierzy się z Piotrem Szeligą na zasadach K-1 w małych rękawicach. Dla „Szeliego” to już trzeci pojedynek z profesjonalnym zawodnikiem.

Okniński przed FAME 18

Głos przed pojedynkiem Pasternaka zabrał jego trener Mirosław Okniński, który rozmawiał z kanałem MMA-Bądź na bieżąco. Wbił szpilkę w rywala i nazwał go „trenobolonowym głupkiem”. Wyjaśnił również, że w stójce powinna być przepaść jeśli chodzi o umiejętności.

Pasternak to przede wszystkim parterowiec, jednak trener tłumaczy, że jego stójka również jest na wysokim poziomie. Kiedy jednak walczy ze sobą dwóch zawodowców starcie jest wyrównane, ale w pojedynku profesjonalisty z freakiem różnica powinna być wyraźna:

– Trenbolonowy głupek czekamy, jak będziesz miał rozwaloną głowę. Trzymam kciuki, że Michał nie wygra na punkty, tylko przed czasem. Nastawiamy się na pełną presję od początku. On się zepnie i będzie chciał jeden strzał, a Pasternak wjedzie. On może iść pełny gazem, bo walki po 25 minut robił.

– (…) To nie jest tak, że on jest słaby w MMA w stójce, ale jak masz bardzo dobrego zawodnika MMA, to te walki są równe. No nie porównujmy zawodowców do freaków. Ja nie lekceważę tego trenbolonowego głupka. Uważam, że każdemu się należy szacunek, że walczy. Ja tylko nie rozumiem, po co on o trenbolonie mówił. Chciał przestraszyć Pasternaka? Nas to nie przestraszy, my się biliśmy ze Shtyrkovem, który jak pojechał do UFC, to zeszło pół chłopa. Chyba był na 10 środkach. My się tego nie boimy, Michał jest głodny walki, jest wściekły.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO