Znamy rywala Wielkiego Bu! Wiemy, z kim zawalczy we freakowym debiucie

Fot. YouTube
Opublikowane 18 maja 2023, 08:34
przez Przemek Krautz
0
2
Jeden komentarz

Federacja Prime Show MMA potwierdziła pierwsze zestawienie, do którego dojdzie na kolejnej gali. Wiemy, z kim zmierzy się „Wielki Bu”.

Przed Patrykiem Masiakiem debiut w federacji freakowej. Dotychczas stoczył trzy walki. Najpierw zremisował w boksie z Pawłem Strykowskim, a następnie znokautował Nikolę Milanovicia, a także Tomasza Łuszczyńskiego, który na ostatnią chwilę zastąpił „Fit Dzika”.

Znamy rywala „Wielkiego Bu”

Sporo mówiło się również o pojedynku Masiaka w organizacji The War. Miał zmierzyć się w niej z Denisem Załęckim. Wielu kibiców czekało na takie zestawienie, jednak ostatecznie do niego nie dojdzie. Pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt i wygląda na to, że panowie nie są zainteresowani wyjaśnianiem go w klatce.

Kilka dni temu Prime Show MMA zapowiedziało piątą galę i ujawniło, że zobaczymy debiut „Wielkiego Bu”. Teraz federacja freakowa potwierdziła, że jego rywalem będzie Łukasz Lupa, którego bilans to 2-3. Pokonał on Marka Wilczaka i „Mielonidasa” oraz przegrał z „Kastim”, Pawłem Tyburskim i „Arabem”.

Lupa wraca do oktagonu po ponad roku. Jego motywacja na wygranie walki i poprawienie rekordu jest OGROMNA! Po drugiej stronie oktagonu stanie Wielki Bu, który stoczył już kilka zawodowych walk i do tej pory żadnej nie przegrał! – Zapowiedziała federacja.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
6 miesięcy temu

JA WIDZE WALKE WIELKI BU-MARTIN FORD