Fame MMA 18: Wyniki ważenia NA ŻYWO

FAME MMA 18 PPV TRANSMISJA ZA DARMO, OGLĄDAJ FAME MMA ZA DARMO
fot. FAME MMA
Opublikowane 19 maja 2023, 17:27
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Emocje przed Fame MMA 18 sięgają zenitu! Dzisiejszego popołudnia o godzinie 18:00 rozpocznie się ceremonia ważenia zawodników i media trening. Zawodnicy i zawodniczki powiedzą w swoją stronę ostatnich kilka słów, nim zostaną zamknięci w oktagonie! W poniższym tekście znajdziecie wyniki ważenia i nagranie wideo.

-> FAME MMA 18 PPV DOSTĘPNE TUTAJ <-

To już druga gala największej federacji freak fight w Europie w tym roku. Na Fame MMA 18 PPV raz jeszcze w walce wieczoru wystąpi Amadeusz „Ferrari” Roślik, który po porażce z Kamilem Łaszczykiem tym razem ma stoczyć aż DWIE walki jednego wieczoru!

Fame MMA 18: Wyniki ważenia na żywo

W piątek 19 maja, czyli dzień przed Fame MMA 18 PPV, o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek biorących udział w gali. Tuż przed tym wszyscy fani oglądający na żywo mogą też zobaczyć próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Gala Fame MMA 18 PPV będzie miała miejsce już jutro, czyli w sobotę 20 maja. Lokalizacją będzie Atlas Arena w Łodzi, a tego wieczoru do akcji powróci popularny Alan Kwieciński. Po spektakularnym KO w ostatniej walce teraz zmierzy się z debiutantem. Tym będzie Tomasz „Zadyma” Gromadzki, zwycięzca turnieju walk na gołe pięści organizacji GROMDA! Jak sympatyczny zawodnik odnajdzie się w klatce FAME? To okaże się już jutro.

Na Fame MMA 18 PPV dojdzie też do pojedynku mistrzowskiego. Arkadiusz Tańcula zmierzy się z „Wiewiórem” o tytuł kategorii średniej. Do tej walki miało już dojść na poprzedniej gali, ale wówczas pierwszy z panów wypadł na ostatniej prostej. Teraz nic nie stoi na przeszkodzi i 20 maja podczas Fame MMA 18 poznamy nowego mistrza!

-> Oglądaj FAME MMA 18 PPV na żywo!

Galę FAME 18 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 18 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME 18 PPV.

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie

FAME MMA 18 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Otwórz konto i odbierz BONUS na Fame MMA 17! <-

Fame MMA 18: Karta walk i wyniki ważenia NA ŻYWO

Wyniki będą aktualizowane na bieżąco od 18:00.

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa „Kleo” Brodnicka
  • Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut
  • Tomasz Gromadzki vs. Alan Kwieciński
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga
  • Natan Marcoń vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak
  • Michał Spysiński vs. Jakub „Paramaxil” Frączek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO