Potężne ciosy nowego zawodnika GROMDY. Jest nagranie z ciężkiego nokautu [WIDEO]

fot. GROMDA/Twitter
Opublikowane 19 maja 2023, 08:55
przez Jakub Hryniewicz
6
13
Jeden komentarz

Wielkimi krokami zbliża się GROMDA 13, na której dojdzie do największej z możliwych walk: Don Diego vs Balboa. Tego wieczoru nie zabraknie też jednak debiutantów, a wśród nich znalazł się słynący z potężnego ciosu SIENIAW.

Zbliżająca się wielkimi krokami kolejna edycja wyłoni w końcu pierwszego mistrza organizacji GROMDA. Zarówno Mateusz Kubiszyn, jak i Bartłomiej Domalik nie zaznali jeszcze porażki w walkach na gołe pięści, a w przeszłości mierzyli się już w kickboxingu. Wówczas padł remis, ale w Mieście Grzechu takich werdyktów nie ma!

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Zobacz ciężki nokaut SIENIAWA!

GROMDA wciąż ściąga nowych zawodników zarówno z Polski, jak i poza granic naszego kraju. Na zbliżającym się wydarzeniu zadebiutuje „SIENIAW”, czyli Artur Sieńko. Zawodnik ten ma na koncie ponad 40 stoczonych pojedynków, a w jednym z nich zaliczył fenomenalne KO! Nagranie z tego uderzenia możecie obejrzeć poniżej.

Nikogo nie dziwi, że „Sieniaw” trafił też w końcu do GROMDY. Czy swoim potężnym sierpem potraktuje też innych bijoków? O tym przekonamy się już 26 maja!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
13
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niuniek
Niuniek
16 dni temu

Przecież jeden i drugi walczy tutaj jak kasztan, tyle że jeden trafił w tempo xd z tą dynamiką chłopaki z gromdy go zjedzą