Szeliga pogodził się z Glebą po awanturze na trybunach: „Dla mnie to jest w porządku ziomek”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 maja 2023, 09:10
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga zabrał głos w sprawie konfliktu z Patrykiem Tołkaczewskim. Freak fighter potwierdził, że wszystko zostało już wyjaśnione.

W ubiegłym roku głośno zrobiło się o konflikcie „Szeliego” z „Glebą”, który twierdził, że zawodnik FAME próbował skłócić go z Denisem Załęckim. Doszło nawet do awantury podczas jednej z gal. Internet obiegły nagrania, na których zarówno „Gleba”, jak i Denis uderzyli freak fightera z liścia.

Tołkaczewski nazywał to później „ojcowskim chlapaczem” i proponował Szelidze pojedynek w klatce – Nie udawaj, że się zmieniłeś! Ojcowski chlapacz, a nie sierpowy Cię zmienił i spokorniałeś. Jak chcesz dostać sierpowego, to zapraszam do walki i wtedy zakończę twoją karierę do końca.

Szeliga o konflikcie z „Glebą”

Cały temat po czacie ucichł, a Tołkaczewski powrócił do niego, kiedy ogłoszono jego debiut w organizacji KSW. Przy okazji kilku wywiadów z dziennikarzami tłumaczył, że jest już po rozmowie Szeligą i nie ma już pomiędzy nimi złej krwi:

Niczego w życiu nie żałuję, tak samo tego, ale było to niepotrzebne. Tę sytuację wyjaśniłem sobie z Piotrem Szeligą. Myślę, że mamy już normalne relacje – stwierdził m.in. w wywiadzie dla TVreklama.

Teraz głos zabrał sam Szeliga. Freak fighter w rozmowie z portalem mma.pl potwierdził, że sprawa została wyjaśniona:

– Moja wersja jest taka, że faktycznie z „Glebą” porozmawialiśmy normalnie, wyjaśniliśmy całą sytuację i doszliśmy do wniosku, że to było niepotrzebne. Ja nie wiem, czym on się kierował, czy kto nim kierował. Dla mnie „Gleba” to jest w porządku ziomek, da się z nim porozmawiać. Wcześniej nie miałem z nim żadnych relacji. Poszło w niepamięć, nie mam do niego żalu. Na szczęście nikomu się nic nie stało i to jest najważniejsze. Normalnie jak już się z nim pogodziłem, mamy teraz normalne relacje.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO