FAME 18. Daro Lew kolejny raz zaskakuje! Skazywany na porażkę pokonał Natana Marconia!

Opublikowane 20 maja 2023, 21:39
przez Jakub Hryniewicz
2
4
3 komentarze

Podczas Fame MMA 18 kolejny pojedynek w organizacji stoczył ulubieniec publiczności, blisko 50. letni „Daro Lew”. Dariusz Kaźmierczuk miał do rozwiązania spory konflikt z Natanem Marconiem.

Były „Bóg Estetyki” specjalnie na tę walkę przyjął pseudonim „Pierzasty” przez to, jak nazywał go rywal. Konflikt między zawodnikami wybuchł dość niespodziewanie i szybko eskalował do ogromnych rozmiarów. Ochrona musiała stać na baczność zarówno podczas konferencji, jak i spotkań twarzą w twarz między freak fighterami.

Różnica w doświadczeniu jest ogromna. Natan Marcoń zadebiutował w Fame MMA na 16. gali, gdzie przegrał jednogłośną decyzją po krwawej walce z „Wiejskim Koksem”. „Pierzasty” zarówno przed tamtą walką, jak i obecnie mierzy się z niemałą ilością hejtu, czego nie można powiedzieć o przeciwniku na Fame MMA 18.

„Daro Lew” stoczył już 13 pojedynków, choć zwyciężył tylko w dwóch. Ostatnie zwycięstwo Kaźmierczuk odniósł pokonując werdyktem sędziowskim „Ludwiczka”. Blisko 50-letni freak fighter przeżywa ostatnio drugą młodość, głównie ze względu na ogromne wsparcie kibiców. Przed Fame MMA 18 skazywany był na porażkę. Kto wygrał w walce Marcoń vs „Daro Lew”?

-> OGLĄDAJ Fame MMA 18 NA ŻYWO! <-

Fame MMA 18: Natan Marcoń vs „Daro Lew” – Relacja

RUNDA 1

Marcoń szybko podchodzi do rywala z prostymi, “Daro Lew” skraca dystans i szuka sprowadzenia wciąż inkasując ciosy na ucho. Haczy nogę Kaźmierczuk, ale sam ląduje na plecach! Natan prawie dał się złapać w balachę, ucieka i obija Darka! Bardzo dużo akcji w pierwszej połowie rundy. “Daro Lew” przeleżał aż sędzia podniósł walkę, mocny prosty na twarz Marconia. Doskakuje Kaźmierczuk z ciosami i przewraca “Pierzastego” na matę! Zdobył pełny dosiad Darek, ale miał już za miało czasu na skończenie.

RUNDA 2

Ponownie Natan rusza, krąży za “Daro Lwem”, który szybko ucieka i trafia mocnym lewym! Próba backfista Kaźmierczuka i rusza po sprowadzenie. Mocno obija Marcoń starszego przeciwnika po głowie w klinczu, szuka też duszenia gilotynowego, ale ląduje na macie! Sędzia podnosi walkę, Marcoń atakuje, ale znów łapie go w klinczu na siatce “Daro Lew”.

RUNDA 3

“Daro Lew” znów na wstecznym, Marcoń tym razem nie rzuca się z atakami. Kaźmierczuk zaczyna się bawić, markuje uderzenia i trafia mocnymi lewymi w głowę Natana! Długo trzymał Darek przeciwnika na siatce, aż w końcu przewrócił go na 40 sekund przed końcem walki! Rozpuścił jeszcze ręce na koniec “Daro Lew”, który wygra kolejną walkę z rzędu!

Oficjalny wynik: Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Piątkowska ostro o porażce Natana z Daro Lwem: „Łapałam się za głowę, to kryminał” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] Kaźmierczuk na 18. gali Fame MMA zmierzył się z młodszym o niemal 30 lat Natanem Marconiem. „Pierzasty” zarzekał się, że szybko i brutalnie skończy Dariusza, jednak rzeczywistość okazała się być zgoła inna. „Daro Lew” świetnie taktycznie rozegrał pojedynek i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. […]

trackback
FAME. Potężne kopnięcia Świerczewskiego! Masakruje Daro Lwa lowkickami! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] Obecnie znajduje się on na fali dwóch zwycięstw, a ostatnie odniósł jeszcze w maju. Tam na pełnym dystansie wypunktował dużo młodszego Natana Marconia. Kaźmierczuk na konferencji próbował wytrącić […]

trackback
FAME 19. Szybkie zwycięstwo Natana! Nokautuje Hejtera w pierwszej rundzie! (VIDEO) – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] Kartę walk FAME MMA 19 otworzyło starcie zawodników, którzy przegrywali w swoich ostatnich występach. Natan Marcoń pojawił się w organizacji w ubiegłym roku i szybko musiał zmierzyć się z falą hejtu. „Bóg Estetyki” w debiucie przegrał przez decyzję z „Wiejskim Koksem”, ale wdał się też w kolejne konflikty. Jego przeciwnikami zostali Piotr Szeliga oraz „Daro Lew”. Z tym drugim Marcoń wszedł do oktagonu przed kilkoma miesiącami. Po kolejnych nieudanych 3. rundach Natan przegrał kolejnym werdyktem. […]

WIDEO