FAME 18. Egzekucja w wykonaniu Michała Pasternaka! Zmasakrował Piotra Szeligę!

Opublikowane 20 maja 2023, 22:03
przez Jakub Hryniewicz
15
13
7 komentarzy

Podczas gali Fame MMA 18 w świecie freak fightów zadebiutował kolejny sportowiec. Michał Pasternak na pierwszy ogień zdecydował się na walkę z Piotrem Szeligą w K-1.

Popularny „Wampir” ma za sobą 25. pojedynków na przeróżnych arenach. Występował on zarówno w ONE Championship, jak i w PLMMA. Przed kilkoma laty z dużym powodzeniem mierzył się też w walkach na gołe pięści w organizacji WOTORE.

Kojarzony głównie z parterem Pasternak zyskał ogromną popularność w ostatnich miesiącach po tym, jak zaczął pojawiać się na kanale Ebe Ebe. Jego rozpoznawalność nie umknęła uwadze włodarzom Fame MMA, którzy wygrali wyścig o jego podpis na kontrakcie. „Wampir” ma zatarg z co najmniej dwoma freak fighterami i w Atlas Arenie wyjaśnił jeden z nich.

Piotr Szeliga przyjął walkę z zawodowym sportowcem, choć zasady K-1 teoretycznie wydają się być skrojone pod niego. Freak fighter przed kilkoma miesiącami wygrał przez TKO w 1. rundzie z byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem. Wcześniej przegrał z Normanem Parke, co przerwało jego serię dwóch kolejnych zwycięstw.

Fame MMA 18: Pasternak vs Szeliga – Relacja

RUNDA 1

Szeliga szybko podchodzi i zaczyna high kickiem. Mocny low kick, Pasternak spokojnie wyczekuje przeciwnika. W końcu front na brzuch w wykonaniu “Wampira”, musi się jednak wystrzegać potężnych ciosów “Szeliego”. Mocny low Szeligi, donre długie lewe Pasternaka. Dobra kombinacja Piotrka, kolejne kopnięcia na łydkę i wysokie! Mocny sierp Szeligi, odczuł to Pasternak! Trafia w brzuch Michała freak fighter, “Wampur” dobrze atakuje kolanem na głowę.

RUNDA 2

Wywiera presję Szeliga, Pasternak zaczyna trafiać prostymi. Mocno kopie “Szeli”, ale sporo sił zostawił w 1. rundzie. Michał trafia prostym, próbuje zamknąć rywala na siatce. Piotrek daje “Wampirowi” atakować, przepuścił Pasternak kilka cepów, trafił wieloma kolanami! Dużo prostych, kolejne kolana lądują na głowie “Szeliego”! Jest pierwsze liczenie, Szeliga klęczy i ciężko dyszy, ale wraca do walki. Natychmiast skrócił dystans Pasternak i trafia prawym podbródkowym! Nie zatrzymuje się “Wampir”, który kontynuuje egzekucję trafiając ciosami i kolanami, ale nie kończy walki przed czasem.

RUNDA 3

Pasternak tym razem wywiera presję, z łatwością sięga Piotrka prostymi. Potężne kolana rozbijają głowę Szeligi, który już nawet nie odpowiada. Pada na kolana Szeliga, ale Don Diego rzuca ręcznik!

Oficjalny wynik: Michał Pasternak wygrywa przez poddanie przez narożnik w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
13
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Likuji
Likuji
6 miesięcy temu

W trzeciej rundzie zawodnik zawodowy z freakiem 🙂 chce go zobaczyć w walce zawodowiec kontro zawodowiec 🙂

Matys
Matys
Reply to  Likuji
6 miesięcy temu

Może poprostu chciał go zbić a nie tylko wygrac

TwójStary
TwójStary
Reply to  Likuji
6 miesięcy temu

Mówi o tym ze będzie się nad nim pastwił i nie będzie chciał szybko skończyć walki tylko go zmasakrować

Wengorian
Wengorian
Reply to  Likuji
6 miesięcy temu

To żaden problem. Takich walk jest dużo na YT. Pasternak to fachowiec, fajnie się patrzy na jego walki.

trackback
Piotr Szeliga o poddaniu walki przez Don Diego: „Szanuję jego decyzję. Nie wybaczyłbym mu tego, jakby…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] Z przebiegu walki ewidentnie widać było, że „Wampir” chce się dać „wystrzelać” rywalowi. „Szeli” mocno trafił przeciwnika w 1. rundzie i groził mocnymi seriami, jednak kosztowało go to wiele sił. Michał uruchomił się w kolejnej odsłonie i aż dwukrotnie posyłał freak fightera na deski. Dzieło zniszczenia kontynuował po przerwie, ale trener Szeligi, szykujący się do pojedynku na GROMDA 13 „Don Diego”, rzucił ręcznik poddając walkę. […]

trackback
Pasternak wyzywa dziennikarza na walkę! „Musimy to wyjaśnić w oktagonie” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] dla FAME. Miało to miejsce przed kilkoma miesiącami na FAME 18, gdzie „Wampir” zwyciężył po poddaniu przez narożnik. Starcie to ocenił dziennikarz Fansportu.pl Jakub Kulig, a jego wypowiedź nie przypadła do gustu […]

trackback
Fame Friday Arena 1 – Cena PPV, ile kosztuje? Jak wykupić dostęp? Transmisja stream online – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] jego umiejętnościami miałby nawet poradzić sobie w KSW! Popularny „Wampir” wraca po demolce na Piotrze Szelidze i rusza po kolejny skalp. Niezwykle doświadczony fighter znakomicie odnajduje się w FAME, a przed […]

WIDEO