Kolejny sukces Fame MMA! WSZYSTKIE bilety na galę wyprzedane!

fot. Fame MMA
Opublikowane 20 maja 2023, 14:14
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dzisiejszą galę Fame MMA 18 po raz kolejny obejrzy na żywo komplet publiczności. Federacja przekazała w swoich social mediach, że wyprzedano wszystkie bilety!

Fame MMA odbędzie się już dzisiejszego wieczoru. W karcie walk łącznie znalazło się aż 10 starć, ale niekoniecznie tyle się odbędzie. Wszystko zależeć będzie od tego, czy „Ferrari” będzie w stanie kontynuować swój występ po pojedynku z Kacprem Błońskim. Jeśli tak, to niedługo później w drugim main evencie zmierzy się z Marcinem Dubielem.

Galę uświetnią też takie starcia, jak Tańcula vs Wiewiór o pas mistrzowski kategorii średniej, czy Linkiewicz vs Brodnicka. Na Fame MMA 18 zadebiutuje też Tomasz Gromadzki, czyli popularny „Zadyma”. Były zawodnik federacji walk na gołe pięści GROMDA zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Bilety na Fame MMA 18 wyprzedane!

Jeszcze na dwa dni przed galą do nabycia były ostatnie wejściówki na Fame MMA 18. Teraz jednak jest już pewne, że obejrzeć ją można wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Jak przekazała organizacja na swoich social mediach, łódzka Atlas Arena, która mieści ponad 13 tysięcy miejsc została całkowicie wyprzedana!

Transmisję na żywo Fame MMA 18 obejrzycie przez dostęp PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Tego wieczoru przekonamy się, kto zostanie nowym mistrzem i czy „Ferrari” znokautuje zarówno Błońskiego jak i Dubiela.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO