Zmasakrowany Pasut z gali FAME trafił do szpitala! Tak wygląda jego twarz po brutalnej porażce

Fot. YouTube
Opublikowane 21 maja 2023, 13:57
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 18, podczas której nie brakowało emocjonujących pojedynków. Kibice bez wątpienia na długo zapamiętają starcie Roberta Pasuta.

„Sutonator” stanął w sobotę do walki z Dawidem „Dzinoldem” Rzeźnikiem. Starcie odbyło się na zasadach K-1 i trwało pełen trzyrundowy dystans. Pojedynek był wyjątkowo krwawy, Pasut przyjął ogromną liczbę uderzeń, jednak mimo to przetrwał do samego końca.

Pasut zmasakrowany po FAME 18

Ostatecznie w górę powędrowała ręka „Dzinolda”, który brutalnie rozbił twarz swojego przeciwnika. Zaraz po starciu Pasut musiał pojechać do szpitala, o czym poinformował zwycięzca walki. Na drugi dzień „Sutonator” pojawił się w wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego, gdzie pokazał zmasakrowaną twarz.

Bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozbitych zawodników w historii freak fightów. Pokazał jednak, że ma charakter i twardą głowę, gdyż nie dał się znokautować mimo wszystkich ciosów, jakie przyjął od „Dzinolda”.

Freak fighter zdradził, że na szczęście obeszło się bez poważniejszych obrażeń – Z uszkodzeń mam zapadniętą lewą ściankę nosa, którą miałem na sparingu, Dzinold to po prostu poprawił. Oczodoły, twarzoczaszkę mam w porządku. Nie mam żadnych guzów. (…) Nie będzie żadnych operacji.

Poniżej znajdziesz urywek z wywiadu, na którym widać twarz Pasuta:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO