Don Diego zostanie mistrzem GROMDY? Popek komentuje: „Może być tak, że nie przyłoży się do treningów, bo…” [VIDEO]

fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 22 maja 2023, 10:46
przez Jakub Hryniewicz
4
3
Brak komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się GROMDA 13, na której poznamy niepokonanego mistrza walk na gołe pięści. Wyłoni go pojedynek Don Diego vs Balboa.

Panowie znają się doskonale jeszcze z czasów, gdy obaj występowali w kickboxingu. Walczyli ze sobą raz, a starcie to zakończyło się remisem. Tym razem jednak tylko jeden z fighterów skończy z ręką w górze, gdyż w GROMDZIE walczy się do upadłego!

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Popek o treningach Don Diego: „Może go to opóźnić”

W związku ze zbliżającą się galą GROMDA 13 w studio Fansportu TV gościli Mariusz Grabowski i Popek. Głównym tematem była oczywiści zbliżająca się walka wieczoru Don Diego vs Balboa.

Mateusz Kubiszyn od dłuższego czasu miesza występy w walkach na gołe pięści z tymi w świecie freak fightów. Niedawno na High League pokonał przez decyzję Dawida Załęckiego i nie ukrywa, że często trenuje MMA. Popek przyznał, że zastanawia się, czy takie rozbicie nie „odbije się czkawką” na Don Diego.

Sam sobie zadałem to pytanie, czy on się nie pogubi w tych mieszanych sztukach walki. Raz kickboxing, raz gdzieś jakieś jiu-jitsu, raz zapasy, raz walka na gołe pięści… Oby go to rozwijało.

Ale może być tak, że nie przyłoży się do tych treningów stricte bokserskich, bo będzie miał zaraz walkę gdzie indziej. Może gdzieś go to jakoś opóźnić w przygotowaniach. Jak się skupiasz na jednym celu, to łatwiej jest w ten cel trafić. A jak ma ich piętnaście, to może gdzieś się pogubić po drodze, czego mu nie życzę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments