Mańkowski typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski: „Mariusz może zaskoczyć i w tej płaszczyźnie”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 maja 2023, 08:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Borys Mańkowski w ostatnim wywiadzie wytypował pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, do którego dojdzie 3 czerwca.

Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od gali Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących pojedynków, w tym właśnie konfrontacja byłego pięściarza z byłym strongmanem.

Mańkowski typuje Szpilka vs Pudzianowski

O pojedynek w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapytany został były mistrz KSW Borys Mańkowski. Podobnie jak inni zawodnicy przyznał on, że Szpilka musi utrzymać starcie w stójce, natomiast Pudzianowski powinien sprowadzać do parteru.

Zaznaczył jednak również, że w małych rękawicach szansę na nokaut ma również „Dominator”. W MMA ze względu na małe rękawice znacznie trudniej zablokować ciosy niż w starciach bokserskich. Dodatkowo zadają one większe obrażenia.

– Bardzo lubię jednego i drugiego. To jest chyba proste. Jak Mariusz będzie w stanie wywracać, to wtedy Mariusz. Jeżeli Artur będzie utrzymywał walkę w stójce to raczej Szpilka. Chociaż w boksie różnie. Nawet jeśli chodzi o samą płaszczyznę bokserską. W MMA są małe rękawice, w boksie duże. To dużo zmienia w obronie.

– Plus w boksie jest o wiele krótszy dystans, w K-1 i kickboxingu jest trochę większy, a w MMA największy. Tutaj czasem Mariusz może zaskoczyć i w tej płaszczyźnie. Ma z czego uderzyć, są małe rękawiczki i czasami blok może nie wystarczyć. Co innego, kiedy rękawica jest duża, bokserska i możesz zgarnąć cios na gardę. Tutaj czasem może się coś przedrzeć.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO