Okniński o konfrontacji z Szyszką na FAME 18! „W pierwszym momencie pomyślałem, że wpadnę i mu…”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 maja 2023, 13:44
przez Przemek Krautz
1
13
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie zdradził, że podczas gali FAME 18 doszło do jego spotkania z Przemysławem Szyszką.

Pomiędzy trenerami jest sporo złej krwi. W ostatnich miesiącach poprzez social media i wywiady wymieniali uprzejmości. Wiele mocnych słów padło głównie ze strony Mirosława Oknińskiego, jednak Szyszka nie pozostawiał ich bez odpowiedzi.

Trener z Uniq Fight Club stwierdził nawet, że stracił szacunek do Oknińskiego oraz nazwał go atencjuszem – Szuka atencji w postaci takiej, że atakuje kluby, którym dobrze idzie i takie, które, tak jak my, mają dużo freaków i ta rozpoznawalność jest bardzo duża. Ja jestem zażenowany jego postawą. Jak kiedyś szanowałem tego gościa za to, jaki wkład wniósł w polskie MMA, to teraz dla mnie jest klaunem.

Okniński o spotkaniu z Szyszką

Jak się okazuje, trenerzy mieli okazję przeciąć się podczas sobotniego FAME 18. Na gali walczyli tacy podopieczni Oknińskiego jak „Ferrari” czy Michał Pasternak. Co więcej, Amadeusz miał zmierzyć się z Marcinem Dubielem, który trenuje pod okiem Szyszki. Ostatecznie do starcia jednak nie doszło.

Pomiędzy trenerami doszło do spięcia i o mało nie wywiązała się awantura. O wszystkim w najnowszym wywiadzie opowiedział Okniński, który zdradził również, że jest plan na starcie 2vs2 przeciwko Szyszce i Dubielowi! Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
13
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO