Pasternak broni decyzji Don Diego o poddaniu walki! „Uratował mu d*pę. Wiedział, że…”

fot. Fame MMA/YouTube
Opublikowane 22 maja 2023, 14:03
przez Jakub Hryniewicz
13
0
Brak komentarzy

W miniony weekend na gali Fame MMA zadebiutował Michał „Wampir” Pasternak. Były mistrz PLMMA zgodnie z przewidywaniami pokonał Piotra Szeligę, którego poddał narożnik.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego długo przymierzany był do debiutu w świecie freak fightów. W końcu okazało się, że Pasternak zadebiutuje w FAME, a jego pierwszym rywalem był nieunikający poważnych wyzwań Piotr Szeliga.

Z przebiegu walki ewidentnie widać było, że „Wampir” chce się dać „wystrzelać” rywalowi. „Szeli” mocno trafił przeciwnika w 1. rundzie i groził mocnymi seriami, jednak kosztowało go to wiele sił. Michał uruchomił się w kolejnej odsłonie i aż dwukrotnie posyłał freak fightera na deski. Dzieło zniszczenia kontynuował po przerwie, ale narożnik Szeligi rzucił ręcznik poddając walkę.

Pasternak z szacunkiem o decyzji Don Diego

Wszyscy kibice, jak i komentatorzy byli pod wrażeniem tego, ile był w stanie znieść „Szeli”. Pasternak w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że Piotrek na pewno zasługuje po tym na duży szacunek.

Czy ja wiem, czy mnie to zdziwiło…? Trzeba mu oddać szacunek, że jest w stanie tyle wytrzymać i nie myśli tylko o tym, żeby jak najszybciej się poddać, zawinąć do domu i przytulić „siano”.

Szeliga nie ukrywał, że żałuje tego w jaki sposób zakończył się pojedynek z „Wampirem”. Zwycięzca z kolei uważa, że Don Diego podjął dobrą decyzję. Jako sportowiec z ogromnym stażem wiedział, że kolejne kolano, czy uderzenie Pasternaka może być tragiczne w skutkach.

Uratował mu d*pę jego trener, bo ma orientację i wiedział, że w pewnym momencie może się to skończyć tak, że mu coś pęknie i przez następne rok-dwa będzie się leczył.

Co by nie mówić ja Don Diego uważam za bardzo dobrego zawodnika i gościa, który ma poukładane w głowie. Jeśli on rzucił ręcznik, to ja bym nie negował tej sytuacji i nie podważał jego decyzji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO