Piątkowska komentuje brutalną porażkę Pasuta: „Wyglądał, jakby się zderzył z pociągiem”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 maja 2023, 15:38
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Ewa Piątkowska ponownie pojawiła się w studio Fansportu TV. Tym razem wspólnie z trenerem Mirosławem Oknińskim omówiła sobotnie FAME 18.

Podczas gali odbyło się wiele emocjonujących pojedynków i nie brakowało niespodzianek. Duże wrażenie na kibicach zrobił Robert Pasut, który, mimo że poniósł porażkę z „Dzinoldem” to pokazał wielkie serce do walki i bił się do samego końca.

Piątkowska o walce Pasuta

„Sutonator” przyjmował na głowę potężne kolana oraz wiele czystych ciosów. Udowodnił jednak, że jest odporny na ciosy i przetrwał do decyzji sędziowskiej. Po walce trafił do szpitala, a kolejnego dnia na wywiadach można było zobaczyć jego zmasakrowaną twarz.

Piątkowska zdradziła, że nie była zainteresowana tym pojedynkiem, jednak ostatecznie go obejrzała i nie żałuje. Przyznała, iż właśnie takie freak fighty lubi oglądać, gdzie mimo braku techniki zawodnik pokazał ogromny charakter:

– Właśnie takie walki uwielbiam. Tam techniki nie było dużo, ale jakie on pokazał serce. Jak on wyglądał po tej walce, jakby się zderzył z pociągiem. Mimo to walczył do końca, to uwielbiam. Najgorsza walka była pierwsza, mogło jej nie być, tak jak nie było ostatniej. Tam się nic nie działo. Jak ktoś nic nie umie, ale pokazuje, że chce to 100 procent dla takiej osoby.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO