GROMDA 13. Brutalne zwycięstwo Don Diego nad Vasylem! Przypominamy ostatnią walkę Kubiszyna na gołe pięści

Fot. GROMDA
Opublikowane 23 maja 2023, 11:12
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Już ostatnie dni dzielą nas od historycznej gali GROMDA 13. W końcu poznamy pierwszego niekwestionowanego mistrza tej federacji.

Jak zawsze, czeka na nas turniej oraz super fighty. Do akcji powróci m.in. „Capo” oraz ulubieniec kibiców „Łazar”. Wszyscy jednak skupiają się na najważniejszym, czyli na pojedynku dwóch niepokonanych zawodników, którzy zmierzą się o pas.

Mateusz Kubiszyn stanie do walki z Bartłomiejem Domalikiem. To dwaj najlepsi wojownicy w GROMDZIE, którzy pokonali wszystkich przeciwników, z jakimi przyszło im zmierzyć się w ringu. Teraz jeden z nich straci zero w rekordzie, a drugi sięgnie po tytuł mistrza.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Darmowa walka Don Diego vs Vasyl Halych

„Don Diego”, aby dojść do walki o pas pokonał takich rywali jak Artur Tomala, Rafał Łazarek, Dawid Żółtaszek, Krystian Kuźma, a w ostatnim pojedynku Vasyl Halych. Pojedynek z zawodnikiem z Ukrainy był krwawy i wyniszczający dla obu fighterów.

Starcie zakończyło się dopiero po 9 minutach ostatniej odsłony. Walka była bardzo wyrównana, jednak pod koniec swoją przewagę pokazał Kubiszyn, który brutalnie rozbił swojego przeciwnika. Po kilku nokdaunach narożnik rzucił ręcznik i poddał zalanego krwią Vasyla.

Cały pojedynek możesz zobaczyć poniżej. Bez wątpienia było to jedno z najlepszych starć w historii GROMDY:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments