GROMDA 13. Oficjalna zapowiedź piątkowej gali Don Diego vs Balboa! „Świat zawsze potrzebował bohaterów”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2023, 09:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź GROMDA 13. Wyczekiwana gala walk na gołe pięści odbędzie się już w ten piątek 26 maja.

Do akcji powraca ulubieniec kibiców, czyli ŁAZAR! Sławetny krzywy nos, szlachetny łamacz szczęk i kobiecych serc. Uliczny diamencik oraz dzielnicowa legenda Gdańska. Fighterski De Niro ze stylówką Elvisa Presleya. Czas rozpętać kolejną łazarską awanturę.

Ponownie w akcji zobaczymy również jeden z ojców chrzestnych polskich walk na gołe pięści – CAPO. Zawsze gotowy do walki i nigdy nie odmawiający wyzwań. Bez mielenia jęzorem o tym co i komu zrobi. Robota, skupienie i pokora. Czas na kolejny sprawdzian z elitą twardych sk*rwieli.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Oficjalna zapowiedź GROMDA 13

Daniem głównym będzie jednak wyczekiwany pojedynek o miano mistrza GROMDY. W starciu o tytuł zawalczą niepokonani na gołe pięści Mateusz Kubiszyn oraz Bartłomiej Domalik.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments