High League 7. Ogromny faworyt w walce Denis Labryga vs Dawid Załęcki

Fot. High League
Opublikowane 23 maja 2023, 10:18
przez Przemek Krautz
2
3
Brak komentarzy

Znamy kursy bukmacherskie na pojedynek Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim, do którego dojdzie już podczas kolejnej gali High League.

Już 17 czerwca odbędzie się gala High League 7, podczas której do akcji powróci dwóch ulubieńców kibiców. W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o pojedynku Labrygi nie z Dawidem, tylko z Denisem Załęckim. Ostatecznie jednak zawalczy on z ojcem „Bad Boya”.

Labryga ogromnym faworytem

Nie jest niespodzianką, że bukmacherzy w roli faworyta stawiają Labrygę. Jest on znacznie młodszy, ma przewagę warunków fizycznych oraz bardzo mocno przykłada się do treningów.

Między innymi jego klubowy kolega z WCA Daniel Omielańczuk czy trener Robert Złotkowski sami wspominali, że powinien więcej czasu poświęcać na regenerację, jednak freak fighter woli w tym czasie ciężko pracować i przygotowywać się do kolejnych walk.

Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. W tej formule Załęcki pokonał już Alana Kwiecińskiego i Vaso Bakocevicia oraz przegrał starcie z Mateuszem Kubiszynem. Natomiast Labryga dotychczas we freak fightach stoczył pojedynek z Konradem Karwatem w MMA i zwyciężył w pierwszej odsłonie.

Ma jednak duże doświadczenie, jeśli chodzi o stójkę. Zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów, a także Puchar Świata w K1. Wszystko to sprawia, że zarówno bukmacherzy, jak i kibice widzą go w roli zwycięzcy.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO