Chuligan PSG zawalczy na GROMDA 13! „Trzeba mieć odwagę, aby lać się z Polakami” [VIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2023, 12:44
przez Jakub Hryniewicz
15
5
Brak komentarzy

Na gali GROMDA 13 nie zabraknie zagranicznych nazwisk. Jedną z nowych postaci w organizacji będzie chuligan prosto ze stolicy Francji, Bichet Paris!

Najbliższa gala GROMDY zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kartę walk zamknie starcie Don Diego vs Balboa, które wyłoni niekwestionowanie najlepszego zawodnika walk na gołe pięści. Emocji dodaje też fakt, iż panowie spotkali się przed kilkoma laty w kick-bokserskim ringu, gdzie padł remis.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Bichet Paris wchodzi do gry!

Dziś na kanale YouTube GROMDY pojawił się materiał przybliżający postać Paula Bicheta, francuskiego fightera, który zadebiutuje w polskiej organizacji w najbliższy piątek. Fani podziemnych klubów walki mogą kojarzyć tego zawodnika chociażby z brutalnego starcia w Ultimate Undergrounds Fights.

Jestem tu, żeby przeżyć coś wyjątkowego. Nie jestem tutaj po to, żeby drapać się po jajach, ale po to, żeby dostać konkretnie po mordzie – powiedział Paul Bichet w materiale. – Rozwalić paru gości i udowodnić, że to moje miejsce. Wiem, że tego potrzebuje, taki już jestem.

Bichet Paris przyznał, że potrzebuje ekstremalnych doznań i to zapewni mu GROMDA. Niespecjalnie przejmuje się tym, jacy zawodnicy występują w organizacji i zapowiada, że sam również dostarczy niezwykłych emocji.

Nie boję się, chociaż może powinienem… jeden pies. Mordo, żyję chwilą. Widziałem tych bamberów. Napakowane byczki. Ale o to chodzi, wchodzisz na pełnej i na pewniaka. Jestem gotowy na wszystko, nic mnie nie zaskoczy.

Jestem tutaj, aby oberwać. To będzie konkretna szarpanina, łeb będzie pękać. Walka w ringu to bezpieczne zwarcie. Lata mi, czy chłop jest dwa razy większy niż ja. Trzeba mieć odwagę, aby tutaj być i lać się z Polakami. Ja taką mam.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments