Don Diego otwarty na rewanż z Denisem w każdej formule! „Ile można gadać jak Najman i robić jak Najman”

Fot. High League
Opublikowane 24 maja 2023, 11:04
przez Przemek Krautz
14
2
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn nie pozostawia wątpliwości. Jest otwarty na rewanż z Denisem Załęckim i wygląda na to, że nadal jego celem jest usunięcie „Bad Boya” z freak fightów.

„Don Diego” już w ten piątek stanie do wielkiego pojedynku. Podczas gali GROMDA 13 zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, a stawka walki jest naprawdę duża. Zwycięzca nadchodzącego starcia zdobędzie pierwszy pełnoprawny tytuł mistrza.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

„Don Diego” o Denisie Załęckim

Przy okazji gali GROMDA 13 „Don Diego” pojawił się w studio FANSPORTU TV, gdzie udzielił obszernego wywiadu dotyczącego nie tylko walk na gołe pięści. Poruszony został również temat freak fightów i Denisa Załęckiego. Zawodnik GROMDY przyznał, że jest otwarty na rewanż w każdej formule, jaką wybierze rywal.

Kubiszyn kilka miesięcy temu wspomniał też, że jego celem jest usunięcie „Bad Boya” z freak fightów. Chce zrobić to właśnie poprzez kolejne pokonanie Załęckiego, którego bilans w High League na ten moment jedno zwycięstwo i trzy porażki.

– Godzę się na rewanż z Denisem w każdej formule, jaką sobie nie wymyśli i możemy to zrobić. Koniec rzucania pustych słów ile można słuchać gadania. Ja wiem, że mi też jest przypięta łatka, że gdyby nie Denis to ja bym tam nie walczył.

– Ale ja się jasno określam. Dostałem walkę, bo jasno i klarownie sprzeciwiam się temu, co mówi Denis. Cały czas to podważam i staram się być kontrastem dla tego gościa. Ile można gadać jak Najman i robić jak Najman albo jeszcze gorzej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO