Kubiszyn o pojedynku Szeligi z Popkiem na gołe pieści: „Czy w GROMDZIE można nazwać takie walki freakowymi? Tutaj jest…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2023, 09:38
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn, który gościł w studio FANSPORTU TV, zabrał głos w sprawie pojedynku na gołe pięści pomiędzy Piotrem Szeligą i „Popkiem”.

Już w ten piątek „Don Diego” powróci do ringu i na GROMDA 13 i przystąpi do dużego starcia. Zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem o miano pierwszego mistrza federacji. Dodatkowe emocje zapewnia fakt, że będzie to walka rewanżowa. Kilka lat temu ich pojedynek w kickboxingu zakończył się remisem.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

„Don Diego” o walce Szeliga vs „Popek”

W ostatnim wywiadzie poruszony został temat nie tylko walki „Don Diego” ale również jego podopiecznego Piotra Szeligi. Kilka miesięcy temu „Popek” zdradził, że chciałby zmierzyć się z nim na gołe pięści. Następnie szef GROMDY potwierdził, że rzeczywiście jest pomysł na takie zestawienie.

Szybko pojawiły się komentarze, że freak fighterzy nie powinni bić się w ringu GROMDY. Kubiszyn jednak zaznacza, że już wcześniej widzieliśmy starcia, w których zawodnicy mimo braku dużych umiejętności pokazali ogromne serce do walki i dostarczyli kibicom wielkich emocji.

„Don Diego” uważa, że warto spróbować z takimi pojedynkami, gdyż mogą one się sprawdzić, a dodatkowo przyciągnąć do GROMDY nowych fanów:

– To byłoby ciekawe. Mogłoby się dziać. Na pewno przyprowadziłoby bardzo dużo innych odbiorców. Kto nie próbuje, ten nie zyskuje. Czasami trzeba pójść w nieznane, żeby zobaczyć czy to się sprawdzi, czy nie. Jeżeli przyniosłaby duży sukces, od czasu do czasu można by wrzucić taką walkę freakową.

– Aczkolwiek czy w GROMDZIE można nazwać takie walki freakowymi? Jest wielu zawodników, którzy nie mają super dużych umiejętności technicznych, ale mają charakter, chcą się pizgać i naprawdę super walki dają. Dlaczego nie zrobić tego ze znanymi osobistościami?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments