Tomasz Sarara zawalczy na High League 7! Znamy jego rywala!

fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2023, 20:48
przez Jakub Hryniewicz
2
2
Brak komentarzy

Wielkie zaskoczenie czeka kibiców 17 czerwca na High League 7! W organizacji pojawił się zawodnik znany między innymi z KSW, Tomasz Sarara!

Krakowski fighter stoczył niedawno trzecią walkę w MMA, w której spotkał się z Errolem Zimmeramnem. Sarara przegrał w niej już w 2. rundzie przez ciosy w parterze. Była to druga porażka z rzędu Tomasza, który nie był pocieszony tym faktem.

Ku zaskoczeniu wielu kibiców Krakus został dziś ogłoszony jako zawodnik High League! Co więcej zadebiutuje już na najbliższej, siódmej edycji, która odbędzie się w Tauron Arenie. To oczywiście oznacza, że Sarara zawalczy przed własną publicznością.

Michał Pasternak vs Tomasz Sarara na High League 7!

Tomasz Sarara zmierzy się z Michałem Pasternakiem! Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego długo przymierzany był do debiutu w świecie freak fightów. W końcu okazało się, że Pasternak zadebiutuje w FAME. Na niedawnej, osiemnastej gali brutalnie rozprawił się z Piotrem Szeligą.

Żaden z zawodników nie chciał zgodzić się na koronę płaszczyznę swojego rywala. Pasternak byłby zdecydowanym faworytem w MMA, a krakowski kickbokser przez wiele lat z sukcesami walczył w K1. Jak podała federacja w swoim poście, panowie zmierzą się w boksie:

– Łooo, do grona sportowych świrów HIGH League dołączają Tomasz Sarara i Michał Pasternak. I od razu mierzą się naprzeciw siebie, już na HIGH League 7. W Krakowie nie może zabraknąć Tomka. Witamy w HIGH League, Panowie. Czekamy na stójkową wojnę. Boks, rękawice do MMA, 3×3 minuty.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO