Dawid Załęcki zachwycony main eventem GROMDA 13! „Cała Polska czeka na tę walkę” [VIDEO]

fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 25 maja 2023, 08:02
przez Jakub Hryniewicz
7
2
Brak komentarzy

W studio Fansportu TV pojawił się jeden z bohaterów zbliżającej się gali High League 7, Dawid Załęcki. Torunianin wypowiedział się między innymi o najbliższej walce swojego ostatniego rywala, „Don Diego”.

Popularny „Crazy” w mig zyskał sobie sympatię kibiców freak fightów, gdzie łącznie stoczył już 3 walki. Alana Kwiecińskiego i Vaso Bakocevicia kończył już w 1. rundzie, ale pojedynek z Mateuszem Kubiszynem zakończył się dopiero decyzją. Górą był „Don Diego”, który już w ten piątek na GROMDA 13 stanie naprzeciwko Bartłomieja „Balboi” Domalika w starciu o miano najlepszego zawodnika walk na gołe pięści w Polsce.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Dawid Załęcki o GROMDA 13

Załęcki zapytany o main event najbliższej GROMDY nie ukrywał tego, że nie może się doczekać pojedynku Don Diego vs Balboa. „Crazy” w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o tym zestawieniu:

Czekam też na tą walkę. Wiadomo, walka będzie fajna, cała Polska na nią czeka. Dwóch dobrych fighterów się zmierzy, zresztą to taki ich rewanż z dawnych lat.

Poproszony o wytypowanie zaznaczył, że niezwykle ciężko jest wskazać faworyta. Ostatecznie odrobinę większe szanse dał Bartłomiejowi Domalikowi.

K**wa nie wiem… Do ocenienia walka naprawdę ciężka. K**wa, ja mam wrażenie, że to się w miarę szybko się zakończy, wiesz? Myślę, że oni są tak dobrymi zawodnikami, że któryś przyceluje i… Nie wiem, dałbym 55% do 45 na Domalika. Chociaż Kubiszyn potrafi zaskoczyć. Jak z Vasylem walczył, to byłem przekonany, że Vasyl wygra, chociaż wtedy byłem za Kubiszynem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments