GROMDA 13 – Losowanie. Wyniki losowania turnieju i face to face Don Diego vs Balboa

fot. GROMDA
Opublikowane 25 maja 2023, 17:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
2 komentarze

GROMDA 13 już jutro, czyli w piątek 26 maja. Tradycyjnie dzień przed galą byliśmy świadkami ceremonii losowania i ważenia zawodników! Kolejny turniej, liczne superfighty, a przede wszystkim walka o tytuł niekwestionowanego mistrza. Kto z kim walczy na GROMDA 13? Poniżej znajdziecie wyniki losowania i FACE TO FACE Don Diego vs Balboa!

To już 13. wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA na stałe wpisała się w repertuar kibiców sportów uderzanych i w końcu dojdzie do pojedynku, na który wszyscy czekali. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem o tytuł niekwestionowanego mistrza!

Gdzie oglądać GROMDA 13 PPV?

Transmisja na żywo GROMDA 13 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 13 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 26 maja pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

-> Oglądaj GROMDA 13 na żywo!

GROMDA 13 – Ceremonia losowania i face to face

W przeddzień gali GROMDA 13 odbyło się też losowanie i ostatnie face to face bohaterów wydarzenia. Poniżej znajdziecie wyniki oraz nagranie.

Turniej GROMDA 13

  • „Sieniaw” vs „Cygan”
  • „Słomka” vs „Morela”
  • „Siwollo” vs „Sztanga”
  • „Basque” vs „Bullet”

Superfighty

  • Łukasz „GOAT” Parobiec vs „French Viking”
  • „Gorilla” vs Piotr „CAPO” Półchłopek
  • Paul „Paris” Bichet vs „Wazyl”
  • Sebastian „Scarface” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek

Walka o tytuł Mistrza GROMDY

  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Znamy wszystkie walki GROMDA 13! Mocne superfighty i historyczne starcie o mistrzowski pas! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 dni temu

[…] jutro odbędzie się wyczekiwane wydarzenie, podczas którego poznamy pierwszego mistrza GROMDY. W main evencie Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem […]

trackback
Balboa ignoruje krytyków przed GROMDA 13: „Nie jestem od tego, żeby kogoś przekonywać. Wejdę do ringu i…” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 dni temu

[…] wczorajszej ceremonii losowania przed galą GROMDA 13 Bartłomiej Domalik przyznał reporterowi Fansportu TV, że nie starał się […]